Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Есенски попусти

Есенски попусти - Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Само вечерва 18:00-06:00

Само вечерва 18:00-06:00 - Дополнителни 10% попуст.

Дополнителни 10% попуст.

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Top Shop Magic Pad - Дополнителни маркери

Во моментот нема залиха
Photo
Video
-94%

Дополнителните маркери за Top Shop Magic Pad се сет од 6 дополнителни маркери кои светат во неонски бои и може да се зајакнат со 8 возбудливи светлечки ефекти. Направени се од нетоксични материјали и се наменети за употреба со Top Shop Magic Pad. Со овој дополнителен сет маркери ќе бидете сигурни дека на вашето малечко никогаш нема да му фали боја за да создаде вистински магичен цртеж.

Top Shop Magic Pad - Дополнителни маркери

Редовна цена: 980,00 ден.


Специјална цена: 54,90 ден.

Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Дополнителните маркери за Top Shop Magic Pad се сет од 6 дополнителни маркери кои светат во неонски бои и може да се зајакнат со 8 возбудливи светлечки ефекти. Направени се од нетоксични материјали и се наменети за употреба со Top Shop Magic Pad. Со овој дополнителен сет маркери ќе бидете сигурни дека на вашето малечко никогаш нема да му фали боја за да создаде вистински магичен цртеж.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Дополнителните маркери за Top Shop Magic Pad се сет од 6 дополнителни маркери кои светат во неонски бои и може да се зајакнат со 8 возбудливи светлечки ефекти. Направени се од нетоксични материјали и се наменети за употреба со Top Shop Magic Pad. Со овој дополнителен сет маркери ќе бидете сигурни дека на вашето малечко никогаш нема да му фали боја за да создаде вистински магичен цртеж.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star