Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Top Shop Handy Lux Colors Безжични ЛЕД светилки

Photo
Video
-30%

Осветлете ги темните агли со преносливите, безжични ЛЕД светилки! Со оваа неверојатна понуда добивате 4 светилки во 4 различни бои, прикачени на јаже долго 1 метар. Само наместете ги батериите, прикачете ги светилките онаму каде што сакате и повлечете. Тие се одлични за романтична и пријатна атмосфера на секоја забава.

Top Shop Handy Lux Colors Безжични ЛЕД светилки

Редовна цена: 990,00 ден.


Специјална цена: 690,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Stock: 1
Достапно на залиха. Време на испорака: 3 до 5 работни дена.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Дополнителни информации
 • Технички карактеристики
Кратко инфо

Осветлете ги темните агли со преносливите, безжични ЛЕД светилки! Со оваа неверојатна понуда добивате 4 светилки во 4 различни бои, прикачени на јаже долго 1 метар. Само наместете ги батериите, прикачете ги светилките онаму каде што сакате и повлечете. Тие се одлични за романтична и пријатна атмосфера на секоја забава.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Осветлете ги темните агли со преносливите, безжични ЛЕД светилки

Со оваа неверојатна понуда добивате 4 светилки во 4 различни бои, прикачени на јаже долго 1 метар. Само наместете ги батериите, прикачете ги светилките онаму каде што сакате и повлечете. Тие се одлични за романтична и пријатна атмосфера на секоја забава.

Handy Lux Colors Handy Lux Colors Handy Lux Colors Handy Lux Colors Handy Lux Colors

Користете ги во домот или на отворено - практично секаде!

Handy Lux Colors се лесни и едноставно се прикачуваат на секое место.

 • Handy Lux Colors

  Забава

 • Handy Lux Colors

  Градина

 • Handy Lux Colors

  Плакари

 • Handy Lux Colors

  Ноќно светло

 • Handy Lux Colors

  Кампување

 • Handy Lux Colors

  Таван

 • Handy Lux Colors

  Подрум

 • Handy Lux Colors

  Гаража

Светилката работи на батерии и е прикачена на јаже во иста боја

Со Handy Lux Colours добивате 4 светилки во комплетот, во 4 различни бои.

Секоја светилка има моќност од 4,5 V DC - 1 W.

Handy Lux Colors Handy Lux Colors Handy Lux Colors Handy Lux Colors Handy Lux Colors

Светилката останува ладна на допир

Сијалицата на Handy Lux Colours е безбедна на допир затоа што не се загрева без оглед на тоа колку време е вклучена. Овие светилки се идеални за детски забави.

Handy Lux Colors

120 часа непрекината светлина

Со еден сет батерии, светилката свети повеќе од 120 часа.

Handy Lux Colors
Дополнителни информации

Технички информации:

 • Моќност: 4,5 V DC - 1 W.
 • Должина на јаже: 100см.
 • Големина на светилка: 14см.
 • Секоја светилка работи на 3x AAA батерии (не се вклучени)
 • Една светилка тежи 45,2 гр. (без батерии)
 • Во комплетот добивате 4 светилки: жолта, портокалова, розева и зелена
Handy Lux Colors
Технички карактеристики
Дополнителни информации Должина на јажето: 100 см.
Моќност: 4,5 V DC - 1 W
Тежина 45,2 г. (без батерии)

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star