Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Жешки попусти до 80%

Најголема летна распродажба. Цени какви што сме немале никогаш досега!

Цени какви што сме немале никогаш досега!

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Top Shop Флексибилно огледало

Photo
Video
-73%

MY FLEXIBLE MIRROR  е флексибилно огледало без дисторзија и со 10 пати зголемување, со супер механизам за прицврстување со вакум. Прикачете го хоризонтално или вертикално на рамна површина и свиткајте го во посакуваната насока. Вклучува нежна ЛЕД светилка за поголема и појасна прегледност додека нанесувате шминка и сл.

Top Shop Флексибилно огледало

Редовна цена: 1.290,00 ден.


Специјална цена: 345,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Не е на залиха во моментов. Ќе ве известиме за точно време на испорака.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
Кратко инфо

MY FLEXIBLE MIRROR  е флексибилно огледало без дисторзија и со 10 пати зголемување, со супер механизам за прицврстување со вакум. Прикачете го хоризонтално или вертикално на рамна површина и свиткајте го во посакуваната насока. Вклучува нежна ЛЕД светилка за поголема и појасна прегледност додека нанесувате шминка и сл.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Мора да го имате

Секој ден се мачите со обичните огледала додека нанесувате шминја? Имате проблем при ставење и вадење на леќите бидејќи огледалото ви е предалеку и не се прилагодува? Да не ја спомнуваме и прецизноста која ви е потребна додека ја бричете брадата и мустаќите.

Ви го претставуваме Top Shop Флексибилното огледало. Огледало кое зголемува, со држач кој е флексибилен и основа која може да се фиксира на секоја површина со вакум. 

Top Shop My Flexible Mirror

Едноставно прицврстете го на мазна површина - не се потребни алатки или бушење

Монтирањето на ваквите огледала обично носи и потреба од бушење на скапите плочки или на ѕидот. Со ова огледало, тоа е минато. Со помош на големата подлога која се лепи со помош на вакум, можете да го прикачите огледалото, вертикално или хоризонтално, на било која мазна површина. За само неколку секунди работа, вашите раце ќе бидат слободно и огледалото ќе биде на место.

 • Top Shop My Flexible Mirror

  Прикачено на огледало

 • Top Shop My Flexible Mirror

  Прикачено на плочките

 • Top Shop My Flexible Mirror

  Прикачено на мијалник

 • Top Shop My Flexible Mirror

  Прикачено на прозорецот

Зголемување од 10 пати

Нанесувањето шминка бара многу прецизност и има многу простор за грешки. Со Флексибилното огледало, нема повеќе да се мачите, бидејќи тој зголемува 10 пати.

Ќе можете да го видите секој детал, секое влакно, со цел да изгледајте најдобро секој ден.

Top Shop My Flexible Mirror

With bright LED lights for total control over your face

Most bathroom lights are throwing shadows around your face so you can never be sure what your appearance in day light is. With My flexible mirror, you will see your entire face and apply makeup evenly, remove the tinniest hair and shave your beard precisely as the mirror includes very bright, soft-glow LED ring with 3 level of brightness.

It will perfectly highlight every detail wherever you need to see it. The mirror is also 100% distortion free so you will see yourself truly.

Top Shop My Flexible Mirror

Флексиблни делови кои ќе се прилагодат на вашите потреби

Top Shop Флексибилното огледало може да ротира во сите насоки благодарение на неговиот дизајн.

Истот така, може да се витка во сите насоки, па нема да мора да се престигате за да се видите убаво.

Top Shop My Flexible Mirror

Секој дом мора да го има

Top Shop Флексибилно огледало е совршено и за мажи и за жени. Можете да го користите додека се бричете, потстрижувате, ги ставате леќите, нанесувата шминка или правите фризура.

 • Top Shop My Flexible Mirror
 • Top Shop My Flexible Mirror
 • Top Shop My Flexible Mirror
 • Top Shop My Flexible Mirror

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star