Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

CYBER MONDAY распродажба

CYBER MONDAY распродажба

Најголемите попустите важат и денес

-70%
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Попусти за ПЕТОК 13-ти

Дојде петок 13-ти, а со него и страшно добрите попусти.

Дојде петок 13-ти, а со него и страшно добрите попусти.

ДО
-70%
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Зимска акција

Зимовий розпродаж! - до -80%

-80%
 
[banner_timer]
 

Delimano Tinita Калап за печење

Photo
Video
 • Брзо и рамномерно печење
 • Едноставно вадење на храната
 • Лесен и едноставен за чистење
 • Delimano Tinita Калап за печење
  490,00 ден.
  Изберете
  Јавете ни се на 02 3094-550
  Достапно на залиха. Време на испорака: 3 до 5 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  Кратко инфо
 • Брзо и рамномерно печење
 • Едноставно вадење на храната
 • Лесен и едноставен за чистење
 • Дознајте повеќе
  Детали за производот

  Технички карактеристики:

  • Материјал: челик
  • Надворешна облога: нелеплива облога
  • Надворешна облога: црна и боена
  • Тежина: 0,3 кг.
  • Димензии: 30x11см.
  • Брзо и рамномерно печење
  • Едноставно вадење на храната
  • Лесен и едноставен за чистење

  Рецензии од купувачи 0 рецензии

  Што мислите за овој производ? *

  1 1 ѕвездичка
  2 2 star
  3 3 star
  4 4 star
  5 5 star