Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Време за магија

Подароци со попусти до 70%

Понудите важат уште
[banner_timer]
 

Delimano Tinita Bakeway Ростер

Photo
Video

Брзо и рамномерно потпекување

 • лесен за употреба и едноставен за чистење
 • капак за чување
Delimano Tinita Bakeway Ростер
918,00 ден.
Јавете ни се на 02 3094-550
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
Кратко инфо

Брзо и рамномерно потпекување

 • лесен за употреба и едноставен за чистење
 • капак за чување
Дознајте повеќе
Детали за производот
  Tinita Bakeway Ростер 24x32см.
 • надворешна облога: нелеплива облога
 • надворешна облога: црна и боена
 • тежина: 0,66 кг

Брзо и рамномерно потпекување

 • лесен за употреба и едноставен за чистење
 • капак за чување

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star