Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Есенски попусти

Есенски попусти - Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Само вечерва 18:00-06:00

Само вечерва 18:00-06:00 - Дополнителни 10% попуст.

Дополнителни 10% попуст.

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Top Shop Super Bright Switch - LED Безжични светилки

Во моментот нема залиха
Photo
Video
-85%

Осветлете ги сите темни агли во вашиот дом со Super Bright Switch - прекинувач со долготројна LED светилка со јачина од 200 лумени. Заштедете и до 6x помалку струја. Се поставува на секоја површина. Осветлете ги вашиот плакар, гаража, подрум или таван.

Добијте 2 LED светилки за само 790 денари.

Top Shop Super Bright Switch - LED Безжични светилки

Редовна цена: 790,00 ден.


Специјална цена: 119,00 ден.

Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Дополнителни информации
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Осветлете ги сите темни агли во вашиот дом со Super Bright Switch - прекинувач со долготројна LED светилка со јачина од 200 лумени. Заштедете и до 6x помалку струја. Се поставува на секоја површина. Осветлете ги вашиот плакар, гаража, подрум или таван.

Добијте 2 LED светилки за само 790 денари.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Осветлете ги темните агли во вашиот дом

Сигурно сте имале ситуација да снема струја а вие да претурувате по фиоките барајќи свеќи или батерии кои ќе ви помогнат да добиете малку светлина. Или пак додека го разгледувате вашето возило во гаражата, да ви треба дополнителна светлина. Можеби исто така ви е потребна и дополнителна светлина во плакарот.

Само со Super Bright Switch - прекинувачот со долготројна LED светилка со јачина од 200 лумени, заштедете и до 6x помалку струја. Се поставува на секоја површина. Осветлете ги вашиот плакар, гаража, подрум или таван.

Осветлете ги полиците во кујната

Наместете го во гардероберот

Само залепете го на секоја површина и вклучете го!

Super Bright Switch може да се постави на секоја површина - без оглед дали станува збор за дрвени полици, плочи во бањата или метални кутии за алат.

Имате 3 можности за инсталација:

  • силни магнети
  • отвор на кој можете да го закачите на секој вид на шраф
  • лепенка за на ѕид

Super Bright Switch не се загрева, што го прави безбеден за употреба од страна на деца.

Мала но силна светилка

Оваа 2во1 светилка можете секаде да ја носите со вас. Можете да ја користите внатре во и надвор од куќата. Понесете ја со вас кога одите на кампување. Одлична за кога ќе снема струја во вашиот дом.

Светло за читање

Проблем со струја

Во автомобил

Фантастична понуда: 2 LED светилки за само 790 денари.

Super Bright Switch сетот од 2 светилки ќе биде ваш за само 790 денари.

Дополнителни информации

Технички карактеристики

Производот работи на 3 AAA батерии (не се вклучени)

Димензии: 11см x 7,5см

3 начини на местење:

  • Магнети
  • Отвори
  • Лепенка
Технички карактеристики
Димензија 11 см. x 7,5 см.
Дополнителни карактеристики 3x AAA батерии (не се вклучени);

Рецензии од купувачи 1 рецензии

4

1 рецензии

1 производ(и)

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Džejtí

www.topshop.sk

Šikovná vec
Šikovná vec, mám to v šatníku, kde nie je zavedená elektrina. a druhé v tmavom kúte na chodbe. Zatiaľ to drží, nebolo treba prišrobovať.

1 производ(и)