Нема производи во вашата кошничка.

Купи 1, Добиј 2!

Купи 1, Добиј 2! На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Луди зимски попусти

Луди зимски попусти - Кога ако не сега? Не ги пропуштајте попустите до дури 60%!

Кога ако не сега? Не ги пропуштајте попустите до дури 60%!

 
[banner_timer]
 

Delimano Stone Legend Classic Округла тава, Тава за пржење и Кујнски сечко

Photo
Video
Совршена за подготовка на јадења за целото семејство, а потоа и за сервирање - Delimano Stone Legend Classic Округлата тава е идеалното решение за вас. Delimano Stone Legend Classic Тавата за пржење е дизајнирана да готви рамномерно и да изгледа фантастично во вашата кујна. JOY сечкото е мал, но моќен апарат дизајниран за поедноставување на вашите секојдневни обврски во кујната.
Delimano Stone Legend Classic Округла тава, Тава за пржење и Кујнски сечко
4.560,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Stock: 1
Достапно на залиха. Време на испорака: до 6 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо
Совршена за подготовка на јадења за целото семејство, а потоа и за сервирање - Delimano Stone Legend Classic Округлата тава е идеалното решение за вас. Delimano Stone Legend Classic Тавата за пржење е дизајнирана да готви рамномерно и да изгледа фантастично во вашата кујна. JOY сечкото е мал, но моќен апарат дизајниран за поедноставување на вашите секојдневни обврски во кујната.
Дознајте повеќе
Детали за производот

Stone Legend Classic Округла тава 28 см.

Округла тава со совршена димензија за вкусни и сочни јадења, на рингла и во рерна

Оваа тава ја има идеалната димензија, во неа ќе можете да подготвувате секакви јадења, од вкусно месо до лазања. Delimano Stone Legend Classic Округлата тава има привлечен дизајн и е вистински практичен сад за готвење, може да се користи на сите видови рингли.

Совршената комбинација на материјали за долготрајна употреба

Delimano Stone Legend Classic Округлата тава е дел од новата линија на садови за готвење од Delimano – Delimano Stone Legend Classic. Изработена е од основа од јаглероден челик и емајл и обложена со Whitford QuanTanium облога зајакната со честички од камен и титаниум. Округлата тава е достапна во една димензија – 28 см.

Можете да ја користите за сè – да подготвите вкусни предјадења, сосови, да подготвувате прилози како компири, зеленчук, ориз, потоа сарма, торта, тестенини и многу многу повеќе. Секако без лепење и напорно миење.

Stone Legend Classic Тава за пржење 24 см.

Нашата Delimano Stone Legend Classic Тавата за пржење е дизајнирана да готви рамномерно и да изгледа фантастично во вашата кујна. Изработена е од 5 слоеви од нелеплива Quantanium облога и 3 слоеви комбинација од јаглероден челик и емајл за ефикасно и поздраво готвење. Секое парче риба ќе биде совршено зготвено, а исто така, е совршена и за подготовка на палачинки.

НОВА линија, подобрена и препознатлива по црвената боја

Delimano Stone Legend Classic Тавата за пржење е дел од новата линија садови за готвење од Delimano – Delimano Stone Legend Classic. Овие садови за готвење имаат брилијантно паметен трислоен систем од комбинација од јаглероден челик и емајл кој ги одржуваат садовите во одлична состојба без разлика на тоа какви алатки користите. Одозгора, садовите имаат нелеплива Whitford QuanTanium нелеплива облога – неверојатно ефикасна и трајна. Следно, дополнување со честичките од камен и титаниум во внатрешноста, неверојатно отпорна заштита за површината на тавата.

Joy Chopper 3 во 1 Кујнски сечко

Идеален сечко за секоја кујна

Delimano Joy сечкото е доволно мал за да се вклопи во секоја кујна и ви нуди одлични резултати. Со капацитет за сечкање од 360 мл. моќност од 200W и вкупен капацитет од 600 мл, овој производ ви нуди доволно простор за сите ваши задачи.

2 сечила и 2 додатоци за матење

4 различни додатоци кои ќе овозможат да приготвувате најразлични состојки - одличен додаток за секојдневна употреба. Можете да одберете помеѓу единечно и двојно сечило за да го прилагодите сечкањето на состојките: овошје, зеленчук, зачини, јатко, семиња па дури и леб!

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Нашите продавници се отворени.

Нарачувајте онлајн 24/7 со достава до дома #останидома.