Нема производи во вашата кошничка.

Купи 1, Добиј 2!

Купи 1, Добиј 2! На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

МАГИЧНИ ПОПУСТИ ОКОЛУ НАС

МАГИЧНИ ПОПУСТИ ОКОЛУ НАС - Дури до 60% ПОПУСТ само до 16 јануари!

Дури до 60% ПОПУСТ само до 16 јануари!

Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Rovus Безжична пегла, Папучи за чистење и Џогер

Photo
Video

Rovus џогерот со систем за распрснување е поедноставено решение за сите ваши потреби кога станува збор за чситењето на домот. Нема подобра пегла од Rovus, благодарение на нејзините напредни и разновидни функции. Исчистете го подот додека се движите низ домот со Rovus Nano Папучите за чистење, со долги влакна кои можат да ја соберат прашината, влакната од милениците и многу повеќе.

Rovus Безжична пегла, Папучи за чистење и Џогер
5.170,00 ден.
Бесплатна достава
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Не е на залиха во моментот. Ќе биде на залиха за најмалку 2 недели.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Rovus џогерот со систем за распрснување е поедноставено решение за сите ваши потреби кога станува збор за чситењето на домот. Нема подобра пегла од Rovus, благодарение на нејзините напредни и разновидни функции. Исчистете го подот додека се движите низ домот со Rovus Nano Папучите за чистење, со долги влакна кои можат да ја соберат прашината, влакната од милениците и многу повеќе.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Rovus Безжична пегла

Безжична и без компромиси

Пеглањето станува лесно со целосната слобода на движење. Нема кабел кој ќе ве успорува, нема ограничување во насоките на движење и маневрирање на пеглата. И сето ова, без компромиси во перформансите - Rovus Безжичнате пегла има моќност од 2200W за да ги совлада сите набори.

Со Rovus Безжичната пегла можете да изберете помеѓу:

  • Пеглање со или без кабел
  • 2 различни нивоа на постојана пареа
  • Моќна ударна пареа 
  • Вертикална употреба или класично пеглање

Rovus Nano Папучи за чистење

Исчистете го подот додека движите... или танцувате

Уживајте во нов, забавен начин на чистење на подовите, без дополнителен труд со Rovus Nano Папучите за чистење. Само ставете ги на нозете како класични папучи и долгите влакна без мака ќе ја соберат прашината, нечистотија и влакната од милениците. Потоа, ставете ги папучите во машината за алишта и готово, спремни се за повторна употреба.

Rovus Spray Mop Џогер со систем за распрснување

Може да ротира 360°С и ги чисти и тешко достапните места

Дали сте уморни од наведнување и долгото триење за да го исчистите вашиот под? Новиот Rovus Spray Mop - џогерот со систем за распрсување ги знае сите тајни за вашиот дом да биде почист од кога и да е. Најдоброто од сè  е тоа што ќе чистите без многу напор, ефикасно, ефективно и брзо. Во комплетот добивате:

  • Основа која се врти 360°С.
  • резервоар за вода кој собира 350мл со мал дел за прскање, кој покрива голема површина.
  • Лесна рачка од алуминиум која може да се извади.
  • Подот брзо се суши и не остава траги на подот.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Нашите продавници се отворени.

Нарачувајте онлајн 24/7 со достава до дома #останидома.