Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Top Shop Slim n Lift Sheer Secret Женско болеро

Во моментот нема залиха
Photo
Video
-84%

Револуционерното болеро Slim ‘n Lift Sheer Secret е модерен обликувач на вашите раце - ги затегнува и го тонира нивниот изглед за да можете да го носите секое парче облека со повеќе самодоверба!

 • брзо решение за виснатите раце
 • рацете ќе ви изгледаат секси и тонирани
 • може да се носи под или над гардеробата 
 • идеално за сите прилики
 • ви овозможува да изгледатефантастично во секое парче облека
 • лесно
 • идеално за секоја возраст
 • само облечете се и вишокот наслаги ги нема.

 

Top Shop Slim n Lift Sheer Secret Женско болеро

Редовна цена: 2.990,00 ден.


Специјална цена: 479,00 ден.

Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
Кратко инфо

Револуционерното болеро Slim ‘n Lift Sheer Secret е модерен обликувач на вашите раце - ги затегнува и го тонира нивниот изглед за да можете да го носите секое парче облека со повеќе самодоверба!

 • брзо решение за виснатите раце
 • рацете ќе ви изгледаат секси и тонирани
 • може да се носи под или над гардеробата 
 • идеално за сите прилики
 • ви овозможува да изгледатефантастично во секое парче облека
 • лесно
 • идеално за секоја возраст
 • само облечете се и вишокот наслаги ги нема.

 

Дознајте повеќе
Детали за производот

Брзо и едноставно решение - затегнете ги рацете за миг

Во комплетот добивате 3 болера во црна, беж и чипкана варијанта.

Се срамите ли од вишокот наслаги на вашите раце? Би сакале ли да носите гардероба без ракави? Сега можете! Револуционерното Slim ‘n Lift Sheer Secret болеро за обликување е модерен додаток кој ќе им даде идеален изглед на вашите раце и вие ќе можете повторно да ги носите сите парчиња гардероба со самодоверба!

Slim ‘n Lift Sheer Secret е револуционерно решение кое е специјално дизајнирано за оние жени кои се чувствуваат непријатно поради изгледот на нивните раце. За жал рацете се дел од телото кој е најтежок за тонирање - дури и оние жени кои вежбаат редовно имаат проблеми со овие наслаги.

Со Slim ‘n Lift Sheer Secret, секоја жена може да има слаби раце - само облечете го и наслагите ги нема!

Slim ‘n Lift Sheer Secret:

 • затегнува,
 • поткрева,
 • ги обликува вашите раце без непријатно стегање.

Можете да имате секси, тонирани раце, а никој нема да ја знае вашата тајна. 

Со овој додаток за обликување ќе го носите секое парче облека без срам и со многу самодоверба.

Slim ‘n Lift Sheer Secret е достапно во црна, беж и чипкана варијанта со што ви овозможува да го користите во секоја пригода:

 • под наметка,
 • под џемпер
 • како додаток врз гардероба без ракави!

Удобна тајна за затегнување за секој пригода

Тајната на овој додаток е во лесните влакна кои се обликуваат околу вашите раце, давајќи им слаб и секси изглед. Slim ‘n Lift Sheer Secret лесно се облекува и е навистина удобно па можете да го носите во текот на целиот ден. Ова болеро е идеално решение за:

       
 • специјални пригоди
 • интервју за работа
 • вечерни дружења
 • секјдневна употреба

 

Како функционира?

     

Slim ‘n Lift Sheer Secret е направен да создаде изглед на слаби и тонирани раце. Наслагите на рацете се најтешки за тонирање, па затоа голем број на жени се чувствуваат непријатно во облека која е без ракави.

Лесно ткаен материјал кој е навистина удобен

Slim ‘n Lift Sheer Secret е направен од лесно ткаени влакна кои се припиваат на вашите раце и ги обликуваат. Резултатот е секси тониран изглед.

Slim ‘n Lift Sheer Secret е навистина лесно за обликување - само ставете ги рацете во него и ќе се почувствувате како да е дел од вашето тело.

Модерен дизајн

Slim ‘n Lift Sheer Secret е направен да се вклопи во секоја гардероба, па никој нема да знае која е неговата функција.

Неговите неколку варијанти ви овозможуваат да го носите Slim ‘n Lift Sheer Secret на различни пригоди:

 • беж со гардероба без ракави или пак под наметките
 • црно како наметка врз гардеробата
 • црна чипка за елегантни пригоди

 

Slim ‘N Lift Sheer Secret се препорачува оние жени кои не се чувствуваат удобно поради вишокот наслаги на рацете, без оглед на нивната возраст:

 

   
 • жени со вишок наслаги на рацете
 • жени кои редовно вежбаат но сепак не можат да ја отстранат виснатата кожа на рацете
 • жени кои бараат модерен додаток за затегнување на рацете
 • жени кои сакаат алишта без ракави, но се срамат да ги носат
 • жени кои би сакале нивните раце да изгледаат тонирани и тенки
 • жени на кои им е потребно зголемување на самодовербата

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Сите наши продавници се отворени!

Нарачајте онлајн со достава до дома #останидома