Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Top Shop Slim 'n Lift Машки елек за затегнување и обликување на стомакот

Во моментот нема залиха
Photo
Video
-50%

Slim ‘N Lift Men's Slimming Shirt е удобен елек кој има уникатно дизајниран квадрати-комори за затегнување и обликување на стомакот со што за миг ќе имате убав и секси изглед!

Top Shop Slim 'n Lift Машки елек за затегнување и обликување на стомакот

Редовна цена: 1.980,00 ден.


Специјална цена: 990,00 ден.

Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
Кратко инфо

Slim ‘N Lift Men's Slimming Shirt е удобен елек кој има уникатно дизајниран квадрати-комори за затегнување и обликување на стомакот со што за миг ќе имате убав и секси изглед!

Дознајте повеќе
Детали за производот

Slim ‘N Lift Men's Slimming Shirt е револуционерен елек за визуелно затегнување и обликување на стомакот кој ви овозможува да имате убава и витка фигура

Изработен од меки и удобни ткаенини, Slim ‘N Lift Men's Slimming Shirt елекот претставува најефикасното решение за брзо израмнување на стомакот и добивање на убава и витка фигура.

Се носи под облека и лесен е како маица. Има специјални квадрати (комори) за распределување на вишокот килограми и сантиметри.

Овој извонреден елек е изработен од прецизно проткаен најлон и еластин така што се движи кога Вие се движите и не се поместува надвор од неговата положба.

Неверојатно удобен елек за кој нема ни да знаете дека го носите!

Slim ‘N Lift Men's Slimming Shirt елекот можете да го носите под било каква облека: маички или блузони. Никој нема да може да ја открие тајна, а Вие ќе уживате Во новиот изглед!

Slim ‘N Lift Men's Slimming Shirt исто така дава потпора на грбот и го држи телото во исправена положба. Покрај тоа што можете да го користите за визуелно затегнување, тој придонесува и за правилна положба на телото.

Достапен е во бела боја, XXL и XXXL и црна боја XL.  

Предности:

 • витка и убава фигура само за миг
 • ги намалува сантиметрите околу половината без вежбање
 • извонредно удобен
 • го израмнува и обликува Вашиот стомак
 • специјални квадрати–комори
 • може да се носи во секое време и насекаде
 • дава потпора на грбот и го држи телото во исправена положба
Големина Обем на гради (нормално/затегнат) Вкупна должина (нормално/затегнат) S 27 / 62 см. 58 / 145 см. M 34 / 76 см. 58 / 145 см. L 40 / 82 см. 58 / 145 см. XL 46 / 96 см. 60 / 153 см. XXL 52 / 108 см. 60 / 153 см. XXXL 54 / 113 см. 60 / 153 см.

Slim ‘N Lift Men's Slimming Shirt е удобен елек кој има уникатно дизајниран квадрати–комори за затегнување и обликување на стомакот со што за миг ќе имате убав и секси изглед!

 • витка и убава фигура само за миг
 • ги намалува сантиметрите околу половината без вежбање
 • извонредно удобен
 • го израмнува и обликува Вашиот стомак
 • специјални квадрати–комори
 • може да се носи во секое време и насекаде
 • дава потпора на грбот и го држи телото во исправена положба

Неверојатно удобен елек за кој нема ни да знаете дека го носите!

Slim ‘N Lift Men's Slimming Shirt елекот можете да го носите под било каква облека: маички или блузони. Никој нема да може да ја открие тајна, а Вие ќе уживате Во новиот изглед!

Slim ‘N Lift Men's Slimming Shirt исто така дава потпора на грбот и го држи телото во исправена положба. Покрај тоа што можете да го користите за визуелно затегнување, тој придонесува и за правилна положба на телото.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Сите наши продавници се отворени!

Нарачајте онлајн со достава до дома #останидома