Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Top Shop Slim 'N Lift Aire Градник со ракави

Во моментот нема залиха
Photo
Video
-52%

Уникатен градник со ракави од чипка кој им дава поддршка и ги подигнува вашите гради истовремено давајќи им на вашите раце слаб изглед.

Ова е комбинација од модерен стил и комфорт и е соодветен за сите видови на тело.

Top Shop Slim 'N Lift Aire Градник со ракави

Редовна цена: 1.290,00 ден.


Специјална цена: 619,00 ден.

Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
Кратко инфо

Уникатен градник со ракави од чипка кој им дава поддршка и ги подигнува вашите гради истовремено давајќи им на вашите раце слаб изглед.

Ова е комбинација од модерен стил и комфорт и е соодветен за сите видови на тело.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Уникатно решение за послаб изглед со чија помош ќе ги подигнете градите и ќе ги затегнете вишокот наслаги на рацете.  

Идеален нов производ од популарната линија на Slim ‘n Lift градници кои веќе им помогнаа на милиони жени да изгледаат и да се чувствуваат одлично. Slim ‘n Lift Aire Bra Embrace градникот ви дава подршка и ги поткрева вашите гради истовремено затегнувајќи ги и рацете. Со ова иновативно решение можете да изгледате прекрасно за само неколку секунди!   

Го затегнува вашиот изглед за само неколку секунди без долгите и болни вежби 

Поради големиот број на обврски, често се случува да немаме доволно време да го тонираме нашето тело за некој важен состанок или специјална пригода. Дури и оние жени кои редовно вежбаат имаат потешкотии кога станува збор за затегнување на виснатата кожа на рацете.   

Со Slim ‘n Lift Aire Bra Embrace, можете да им дадете тониран изглед на рацете за само неколку секунди без болните вежби!

Комбинација на модерен стил и удобност

Поради тоа што Aire Bra Embrace градникот има модерни детали од чипка, можете да го носите во секоја пригода, вклучувајќи ги тука и кошулите и фустаните без ракави. Всушност, Slim ‘n Lift Aire Bra Embrace е толку елегантен што воопшто нема ни да се забележи дека носите парче гардероба кое ве затега!

Slim ‘n Lift Aire Bra Embrace градникот е направен од супер растеглив материјал кој дише, го спречува потењето и ви обезбедува удобност во текот на целиот ден. 

Идеално во комбинација со:

 • кошули и фустани без ракави
 • под широки или тесни парчиња гардероба
 • со елече или џемпер

Уживајте во придобивките од дискретниот додаток

Зголемете за самодовербата и носете го секое парче гардероба од вашиот плакар. Овој градник со ракави нежно ја измазнува вашата кожа и за само неколку секунди наслагите ги распоредува во поширок дел о што вашите раце изгледаат послабо. Slim ‘n Lift Aire Bra Embrace ефикасно:

 • го тонира изгледот на вашите раце
 • ги подига вашите гради
 • нежно го притиска вашето торзо
 • ви дава целосна подршка како и секој друг градник

 

Едно решение за два проблематични дела од вашето тело

Slim ‘n Lift Aire Bra Embrace градникот со ракави е дизајниран со цел да ви даде едно решение за два проблематични делови од вашето тело. Дури и доколку сте во добра физичка форма и водите здрав живот, навистина е тешко да влијаете на виснатата кожа на рацете, особено како што си поминуваат годините.

Slim ‘n Lift Aire Bra Embrace градникот со ракави ефикасно влијае на овој проблем со тоа што ви нуди едно решение кое го опфаќа целото торзо и ви дава целосна поддршка.

Идеален за сите типови на тело и гардероба

Без оглед на обликот на вашето тело, со Slim ‘n Lift Aire Bra Embrace ќе изгледате атрактивно во секоја гардероба.

Slim ‘n Lift Aire Bra Embrace градникот со ракави е направен за секоја жена, без оглед на формата на нејзиното тело. Овој производ е достапен во величини M, L, XL.

Направени за секоја жена, но особено за оние жени кои:

 • имаат висната кожа на рацете
 • сакаат позатегнат изглед на нивното торзо
 • бараат ефикасен додаток кој ќе им даде потенок изглед на горниот дел од телото
 • бараат додаток кој ќе им даде секси и модерен изглед
 • бараат додаток кој може удобно да го носите во текот на целиот ден
 • бараат нешто кое ќе им ја зголеми самодовербата

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Сите наши продавници се отворени!

Нарачајте онлајн со достава до дома #останидома