Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
Во моментот нема залиха
Photo
Video
-85%

Бидете секогаш во тренд со модерните спортски часовници!

 • Спортски часовник со врвен дизајн, модерен изглед и тренди бои, голем број на предности кои едноставно ќе ги обожавате!
Специјална ограничена понуда со 500 Ден. ПОПУСТ!
Silicone watch - Рачен часовник

Редовна цена: 790,00 ден.


Специјална цена: 119,00 ден.

Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Дополнителни информации
Кратко инфо

Бидете секогаш во тренд со модерните спортски часовници!

 • Спортски часовник со врвен дизајн, модерен изглед и тренди бои, голем број на предности кои едноставно ќе ги обожавате!
Дознајте повеќе
Детали за производот

Бидете секогаш во тренд со модерните Силиконски часовници!

Спортски часовник со врвен дизајн, модерен изглед и тренди бои, голем број на предности кои едноставно ќе ги обожавате!

Водоотпорен часовник за непречено уживање во сите спортски активности.

Чассовникот изработен е од водоотпорна пластика со квалитетен јапонски механизам кој покрај време, покажува и точен датум.Овој извонреден часовник има и дополнително осветлување и флуоросцентни стрелки, така што лесно ќе можете да видите колку е часот без разлика дали е ден или пак ноќ.

Одличен подарок за Вашите најблиски!

Сите овие предности го прават часовникот идеален за сите видови спортски активности: трчање, планинарење, велосипедизам, скијање,...

Карактеристики:

 • бои: бела, сина и црвена,
 • силиконско ременче,
 • квалитетен јапонски механизам,
 • висококвалитетна пластика.

Совршен часовник за спортисти: квалитетен, издржлив и со модерни бои!

Наменети за:

 • сите оние кои сакаат да бидат во тренд,
 • секакви пригоди, особено за спортски активности,
 • погоден за носење и додека се туширате,
 • деца,
 • совршен подарок.
Дополнителни информации
 • бои: бела, сина и црвена
 • силиконско ременче
 • квалитетен јапонски механизам
 • висококвалитетна пластика

Совршен часовник за спортисти: квалитетен, издржлив и со модерни бои!

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Сите наши продавници се отворени!

Нарачајте онлајн со достава до дома #останидома