Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Есенски попусти

Есенски попусти - Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Само вечерва 18:00-06:00

Само вечерва 18:00-06:00 - Дополнителни 10% попуст.

Дополнителни 10% попуст.

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 
Во моментот нема залиха
Photo
Video
-80%

Овој детски чадор од Seaberg е направен од високо - квалитетни материјали. Тој има интересен дизајн и ги менува боите во контакт со вода.

Seaberg Детски чадор

Редовна цена: 890,00 ден.


Специјална цена: 179,00 ден.

Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
Кратко инфо

Овој детски чадор од Seaberg е направен од високо - квалитетни материјали. Тој има интересен дизајн и ги менува боите во контакт со вода.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Овој детски чадор од Seaberg е направен од високо - квалитетни материјали. Тој има интересен дизајн и ги менува боите во контакт со вода.

Карактеристики:

 • Надворешен материјал: 100% 10C ПОЛИЕТИЛЕН (PE)
 • Цевка: 100% 190T Полиестер
 • Механизам на рамка: 15% метал, 75% фиберглас, 10% пластика.
 • Механизам на рачка: 89% пластика, 3% метал, 10% ремен.

Предности:

 • Силна рамка од фиберглас
 • Заштита од ветер
 • Материјал кој е отпорен на влага
 • Бела боја кога е сув - поинаква боја во контакт со вода
 • Рачно отварање - затварање
 • 8 држачи

Рецензии од купувачи 1 рецензии

1 производ(и)

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Силвија

www.topshop.com.mk

Преслатко чадорче
Ги менува боите кога врне и кога е мокро, навистина интересно доживување за најмалите

1 производ(и)