Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Бесплатна достава на сите нарачки!

Бесплатна достава на сите нарачки! - Купувајте безбедно од дома.

Купувајте безбедно од дома.

 
 
[banner_timer]
 

Top Shop 24/7 Seaberg Business Торба

Во моментот нема залиха
Photo
Video
-50%

Seaberg бизнис торбата е одлична за лаптоп, документи и мали лични предмети кои секојдневно ги носите со вас на работа. Таа има класична форма и добро организиран дизајн со неколку џебови, две горни рачки и прилагодлива рачка за на рамо.

Top Shop 24/7 Seaberg Business Торба

Редовна цена: 1.980,00 ден.


Специјална цена: 990,00 ден.

Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
Кратко инфо

Seaberg бизнис торбата е одлична за лаптоп, документи и мали лични предмети кои секојдневно ги носите со вас на работа. Таа има класична форма и добро организиран дизајн со неколку џебови, две горни рачки и прилагодлива рачка за на рамо.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Seaberg бизнис торбата е одлична за лаптоп, документи и мали лични предмети кои секојдневно ги носите со вас на работа. Таа има класична форма и добро организиран дизајн со неколку џебови, две горни рачки и прилагодлива рачка за на рамо.

Оваа торба има горен дел со патент за вашиот лаптоп, одделен џеб за документи и предни џебови со патент за сите мали додатоци кои ви се потребни. 

Идеална е за деловни патувања затоа што е направена од материјал кој е отпорен на вода и нечистотии. Надворешните џебови се одлични за мали додатоци, додека пак патентот на задните странични џебови можат да се отворат за да ја носите торбата врз куферот.

 • направена од материјали отпорни на вода и дамки
 • делот за лаптоп е мек
 • неколку џебови за подобра организација
 • лесна

Технички карактеристики:

 • Материјал: Надворешен: 100% полиестер, Внатрешен: 100% полиестер
 • Димензии: 46x29x16 см
 • Волумен: 20 Л
 • Тежина: 0,7 кг
 • Одржување: рачно перење

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star