Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Време за магија

Подароци со попусти до 70%

Понудите важат уште
[banner_timer]
 

Schildkröt Fitness Сет реквизити за истегнување

Photo
Video
Сет од 3 различни реквизити за истегнување од 106 см, 65 см и 95 см.
Schildkröt Fitness Сет реквизити за истегнување
1.290,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Stock: 1
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо
Сет од 3 различни реквизити за истегнување од 106 см, 65 см и 95 см.
Дознајте повеќе
Детали за производот

Една од најефикасните форми на личен тренинг.

Вежбите со ластиците за отпор ви овозможуваат да активирате голема група на мускули додека ја извршувате секојдневната рутина. Одличен начин да го зголемите предизвикот на постоечките фитнес програми!

Без оглед на тоа дали сте почетник или професионалец, овој сет ќе ви овозможи поефикасно да ги тонирате мускулите на целото тело.

  • Особено ефикасни за мускулите на рацете, градите, рамената и колковите.
  • Ефикасни за зголемување на мускулната сила и намалување на масните наслаги.

Овој сет можете слободно да го носите со вас и во фитнес центрите, бидејќи можете многу едноставно да ги ставите во торбичка.

  • Направени од долготраен и еластичен термопластичен еластомер со мека дел за дланките.
  • Сетот е лесен, достапен, ефикасен и практичен.

Добивате:

  • 1 реквизит за истегнување од 106 см.
  • 1 реквизит за истегнување од 65 см.
  • 1 реквизит за истегнување од 95 см.
Технички карактеристики
Материјал TPR, пена
Тежина 0,25 kg

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star