Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Есенски попусти

Есенски попусти - Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Sani Sticks - Стапчиња за отпушување на одводи

Photo
Video

Секој ден во одводите влегува сапун, маснотии, шампони, средства за чистење, влакна итн. кои доведуваат до нивно запушување и појава на непријатни мириси. Со санитарните стапчиња Ѕani Sticks ќе ги спречите овие непријатни ситуации и ќе ги одржувате одводите.

Sani Sticks стапчињата се спакувани по 24 во комплет, меѓутоа сега со оваа понуда добивате дури 48 стапчиња.

Sani Sticks - Стапчиња за отпушување на одводи
1.290,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Не е на залиха во моментов. Ќе ве известиме за точно време на испорака.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Технички карактеристики
Кратко инфо

Секој ден во одводите влегува сапун, маснотии, шампони, средства за чистење, влакна итн. кои доведуваат до нивно запушување и појава на непријатни мириси. Со санитарните стапчиња Ѕani Sticks ќе ги спречите овие непријатни ситуации и ќе ги одржувате одводите.

Sani Sticks стапчињата се спакувани по 24 во комплет, меѓутоа сега со оваа понуда добивате дури 48 стапчиња.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Спречете ги запушувањата на одводите и непријатните мириси

Секој ден во одводите влегува сапун, маснотии, шампони, средства за чистење, влакна итн. кои доведуваат до нивно запушување и појава на непријатни мириси. Со санитарните стапчиња Ѕani Sticks ќе ги спречите овие непријатни ситуации и ќе ги одржувате одводите.

Тие се направени од моќни концентрирани ензими кои се активираат веднаш штом дојдат во допир со водата и ги разградуваат остатоците од храна, маснотиите и другите органски состојки.    

Sani Sticks

1 стапче месечно е доволно за чист и свеж одвод

Само 1 од овие санитарни стапчиња месечно е доволно за да го заштити одводот во вашиот дом. Тие се многу лесни за употреба, само го ставате стапчето во сифонот и тоа се разградува штом дојде во допир со вода.    

На самото пакување има календар со чија помош ќе знаете кога последен пат сте ги користеле.   

Sani Sticks

безбедни за употреба во секој мијалник

Sani Sticks не се направени од опасни материи и се безбедни за употреба во секој одвод. Можат да се користат и во приколките и бродовите. Во домот, користете ги за одржување на одводите во:

 • Sani Sticks

  бањата

 • Sani Sticks

  кујната

 • Sani Sticks

  кадата

Задоволен корисник, Робин, мајка на 3 тинејџерки

Со Sani Stick проблемите со запушени одводи се веќе минато.

Sani Sticks

Решете го проблемот пред воопшто да се појави

Со Sani Sticks имате можност да го решите проблемот пред воопшто да се појави. Со оваа понуда добивате 48 стапчиња кои ќе ви помогнат да ги одржувате одводите во вашиот дом.

  Sani Sticks

Технички карактеристики
Димензија Димензии на цело пакување (22 X 15 X 2см.)
Дополнителни карактеристики должина на стапчињата: 10 см.

Рецензии од купувачи 1 рецензии

5

1 рецензии

1 производ(и)

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Biljana

www.topshop.com.mk

Stapcinja za odvod
Dali nekoj gi ima koristeno da kaze iskustvo.

1 производ(и)