Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Есенски попусти

Есенски попусти - Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Само вечерва 18:00-06:00

Само вечерва 18:00-06:00 - Дополнителни 10% попуст.

Дополнителни 10% попуст.

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Rovus Заштитна ракавица

Во моментот нема залиха
Photo
Video
-81%

Заштитните ракавици од Rovus ги заштитуваат вашите раце од топлата пареа и ви овозможуваат слободно да готвите и да пеглате. Со нив, вие можете да пеглате, да санитизирате тапациран мебел, постелнина, тапациран мебел, стакло, пластика, керамика, едноставно и брзо без потреба од други помагала.

Rovus Заштитна ракавица

Редовна цена: 290,00 ден.


Специјална цена: 54,90 ден.

Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Заштитните ракавици од Rovus ги заштитуваат вашите раце од топлата пареа и ви овозможуваат слободно да готвите и да пеглате. Со нив, вие можете да пеглате, да санитизирате тапациран мебел, постелнина, тапациран мебел, стакло, пластика, керамика, едноставно и брзо без потреба од други помагала.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Едноставен и неверојатно ефикасен производ

Ровус заштитната ракавица е едноставно и неверојатно ефикасно решение за заштита на вашите раце додека ги користите пеглите на пареа. Ракавицата е дизајнирана да се вклупи на вашата рака, со што пеглањето е многу поедноставно и безбедно.

Брзо до идеални резултати

Благодарение на Ровус заштитната ракавица вашите раце секогаш ќе бидат безбедни од врелата пареа, па вие ќе можете да ја држите ткаенината и многу едноставно да ја испеглате.

  • Материјал: 100% памук со посребрена ткаенина
  • 3 слоја непроткаен материјал
  • Димензии на ракавицата: 256X170 мм
Технички карактеристики
Материјал памук
Тежина 0,15kg

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star