Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Време за магија

Подароци со попусти до 70%

Понудите важат уште
[banner_timer]
 

Rovus Window Magic Aпарат за чистење на прозорци

Photo
Video
-50%

Rovus Window Magic е одлична алатка која ви е потребна за идеално да ги исчистите прозорите, огледалата, туш кабините и плочките. Како идеална комбинација на правосмукалка, прскалка и гума за бришење, нуди долготрајни резултати.

Rovus Window Magic Aпарат за чистење на прозорци

Редовна цена: 2.980,00 ден.


Специјална цена: 1.490,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Rovus Window Magic е одлична алатка која ви е потребна за идеално да ги исчистите прозорите, огледалата, туш кабините и плочките. Како идеална комбинација на правосмукалка, прскалка и гума за бришење, нуди долготрајни резултати.

Дознајте повеќе
Детали за производот

3во1 апарат за чистење за идеални резултати

Rovus Window Magic не нуди само функција за прскање која едноставно и рамномерно ја распоредува течноста на површината која сакате да ја исчистите, но и ефикасна правосмукалка која ја всмукува вишокот вода и нечистотии, плус долготрајна и широка гума која не дозволува да останат капки или линии - само идеално чисти површини!

Исчистете го домот за миг

Rovus Window Magic не е само ефикасен чистач за прозори - тој исто така може да се користи на огледала, туш кабини, плочки, делови од автомобили и речиси сите рамни површини во вашиот дом. Флексибилната глава  овозможува чистење од горниот до долниот дел на целата површина, вклучително и тешкодостапните агли. Овој чистач е безжичен и работи континуирано 50 минути на 4АА батерии.

Компактен, лесен и ергономски

Дизајниран да биде удобен за употреба во секое време и на секое место, Rovus Window Magic лесно се пренесува од едно на друго место.

Заштедете време и труд

Огледалата, прозорите, туш кабините и сличните површини се најтешки за чистење и одржување. Со Rovus Window Magic вие драстично ќе го скратите времето кое ви е потребно за чистење и ќе добиете долготрајни резултати.

Технички карактеристики
Дополнителни информации Напон: 6V
Моќност: 10W
Бучава: 60 dB

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star