Нема производи во вашата кошничка.

Купи 1, Добиј 2!

Купи 1, Добиј 2! На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Луди зимски попусти

Луди зимски попусти - Кога ако не сега? Не ги пропуштајте попустите до дури 60%!

Кога ако не сега? Не ги пропуштајте попустите до дури 60%!

 
[banner_timer]
 

Rovus Window Magic Aпарат за чистење на прозорци

Во моментот нема залиха
Photo
Video
-73%

Rovus Window Magic апаратот за прозори е совршено стредство кое ви е потребно за вашите прозорци, огледала, тушеви да бидат чисти, сјајни и без дамки. Овој лесен и компактен уред се напојува со 4AA батерии и работи околу 50 минути. Со уникатната комбинација на всмукување, чистач со спреј и бришач, тој нуди врвна моќ за чистење и сигурни и долготрајни резултати.

Rovus Window Magic Aпарат за чистење на прозорци

Редовна цена: 2.980,00 ден.


Специјална цена: 790,00 ден.

Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Rovus Window Magic апаратот за прозори е совршено стредство кое ви е потребно за вашите прозорци, огледала, тушеви да бидат чисти, сјајни и без дамки. Овој лесен и компактен уред се напојува со 4AA батерии и работи околу 50 минути. Со уникатната комбинација на всмукување, чистач со спреј и бришач, тој нуди врвна моќ за чистење и сигурни и долготрајни резултати.

Дознајте повеќе
Детали за производот

3во1 апарат за чистење за идеални резултати

Rovus Window Magic не нуди само функција за прскање која едноставно и рамномерно ја распоредува течноста на површината која сакате да ја исчистите, но и ефикасна правосмукалка која ја всмукува вишокот вода и нечистотии, плус долготрајна и широка гума која не дозволува да останат капки или линии - само идеално чисти површини!

Исчистете го домот за миг

Rovus Window Magic не е само ефикасен чистач за прозори - тој исто така може да се користи на огледала, туш кабини, плочки, делови од автомобили и речиси сите рамни површини во вашиот дом. Флексибилната глава  овозможува чистење од горниот до долниот дел на целата површина, вклучително и тешкодостапните агли. Овој чистач е безжичен и работи континуирано 50 минути на 4АА батерии.

Компактен, лесен и ергономски

Дизајниран да биде удобен за употреба во секое време и на секое место, Rovus Window Magic лесно се пренесува од едно на друго место.

Заштедете време и труд

Огледалата, прозорите, туш кабините и сличните површини се најтешки за чистење и одржување. Со Rovus Window Magic вие драстично ќе го скратите времето кое ви е потребно за чистење и ќе добиете долготрајни резултати.

Технички карактеристики
Дополнителни информации Напон: 6V
Моќност: 10W
Бучава: 60 dB

Рецензии од купувачи 1 рецензии

5

1 рецензии

1 производ(и)

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Cece

www.topshop.com.mk

Dzam
Dzamovite dzam gi prai hahaha Shala na strana, super e, fala topshop

1 производ(и)

Нашите продавници се отворени.

Нарачувајте онлајн 24/7 со достава до дома #останидома.