Нема производи во вашата кошничка.

Купи 1, Добиј 2!

Купи 1, Добиј 2! На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Луди зимски попусти

Луди зимски попусти - Кога ако не сега? Не ги пропуштајте попустите до дури 60%!

Кога ако не сега? Не ги пропуштајте попустите до дури 60%!

 
[banner_timer]
 

Rovus Victoria Vac Безжична правосмукалка

Photo
Video

Victoria Vac Правосмукалката претставува комбинација на 2 производи: правосмукалка и џогер. Овој производ ви носи револуција во чистењето во домот, бидејќи може да се користи како вертикална правосмукалка, рачна правосмукалка и џогер соодветен за чистење на сите подови.

Rovus Victoria Vac Безжична правосмукалка
12.990,00 ден.
9.990,00 ден. Клуб 5*
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Достапно на залиха. Време на испорака: до 8 работни дена.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Дополнителни информации
Кратко инфо

Victoria Vac Правосмукалката претставува комбинација на 2 производи: правосмукалка и џогер. Овој производ ви носи револуција во чистењето во домот, бидејќи може да се користи како вертикална правосмукалка, рачна правосмукалка и џогер соодветен за чистење на сите подови.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Полесно чистење со Victoria Vac

Моќно всмукување со циклонска технологија

Циклонскиот дизајн на оваа правосмукалка без ќеси, ви ја нуди моќноста која ви е потребна за да ја соберете прашината, ѓубрето, влакната од миленичињата или остатоци од храна. Воздухот забрзано влекува во циклонот и се забрзува уште повеќе низ заоблениот отвор со цел ефикасно да ја одвои прашината од воздухот.

Рачната единица која се користи посебно, ви овозможува да исчистите секаде, со истата безжична моќ како и целосната Victoria Vac.

Rovus Victoria Vac

Помалку алергени за полесно дишење

Трослојниот систем на филтрација заробува до 95% од сите микро честички, отстранувајќи ги алергените како полен, влакна од миленици и прашина од вашиот дом и помагајќи ви да дишете полесно. Филтерот може да се мие, да се користи многу пати.

Rovus Victoria Vac

Турбо четка за ефикасно чистење

Моќното всмукување на циклонската вакумска технологија, е во комбинација со турбо четката која има 3000 вртежи во минута како и страничните четки. Турбо четката е целосно ефикасна на сите подни површини и теписи и ја собира прашината и влакната со едно поминување.

Rovus Victoria Vac

Уникатен систем за џогирање

Она што вистински ја издвојува Victoria Vac од другите правосмукалки е уникатниот систем за џогирање, со цел ефикасно отстранување на тврдокорните дамки и дамките од подовите, додека всмукувате.

Резервоарот за вода рамномерно ја ослобдува водата за да овозможи оптимална влажност за чистење. Сега, можете да всмукувате и да џогирате во исто време.

Rovus Victoria Vac

Практична со паметни детали

Victoria Vac ги комбинира всмукувањето и џогирањето во еден апарат. Таа засекогаш ќе го промени начинот на кој чистите.

Rovus Victoria Vac
 • Rovus Victoria Vac

  Безжична

  Можете да чистите каде сакате, на секој вид на под или тепих. Користете ја дома или за да го исчистите автомобилот.

 • Rovus Victoria Vac

  ЛЕД светилки

  LED светилки кои се позиционирани на предниот дел на четката.

 • Rovus Victoria Vac

  Странични четки

  Соберете ја нечистотијата од ќошевите. Страничните четки во комбинација со главната турбо четка ќе ја соберат сета нечистотија од домот.

 • Rovus Victoria Vac

  Сад за прашина

  Лесно и брзо празнење на садот без да ја допирате нечистотијата. Веќе не треба да мислите на купување на ќеси за правосмукалката, бидејќи Victoria Vac има систем без ќеси.

Литиумска батерија

Батерија со време на работа од 60 минути. Оваа батероја на полнење ќе ви даде слобода да исчистите секаде во домот.

Дополнителни информации

Сетот вклучува:

 • Тело на правосмукалката
 • Рачна единица
 • Моторизирана турбо четка
 • 2во1 додаток за пукнатини / четка
 • Држач за на ѕид
 • Кабел за полнење
 • Резервоар за вода
 • Крпа(x1)
 • Упатство за употреба

Литиумска батерија : ZL-826 0 S0722; 25,9 V; 2200 mAh; 56,98 Wh. Време на работа 60 мин.

Бучава: < 80 dB

Rovus Victoria Vac

Рецензии од купувачи 7 рецензии

5

7 рецензии

7 производ(и)

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Елица

www.topshop.com.mk

Дефинитивно да
Топло ја препорачувам правосмукалка која вреди за секој денар, не се зафркавајте со други правосмукалки и да експериментирате, оваа ви е сигурна и прекрасна.

Didi

www.topshop.com.mk

Didi
mnogu dobro zivot mi smeni kolku e lesna bravo rovus naj dobri ste

Zorka

www.topshop.com.mk

Moze
Ja imam ja zemav i za kerka mi sega od poslednata penzija decata da ne disat gluposti kako cisti toa e cudo sekoja DOMAKINKA MORA da si ja naraca

Искра

www.topshop.com.mk

Совршена е
Одамна немам наидено на волку добра правосмукалка. Немам буквално ништо да замерам, да имаше 10 ѕвезди ќе ставев.

Рената

www.topshop.com.mk

Практична и лесна
Практична, лесна, секој ден ми се наоѓа, ретко добра правосмукалка

Сања

www.topshop.com.mk

Неверојатна
Искрено се двоумев поради цената, но ова е страшно моќен производ! Никогаш не ми било почисто дома, вреди и дупло повеќе!

Дејан

www.topshop.com.mk

Супер за грбот ;)
Супер е, кај нас дома јас чистам (затоа и позгрбавен сум), па оваа правосмукалка ми го смени животот, најпрактично нешто што сме имале досега.

7 производ(и)

Нашите продавници се отворени.

Нарачувајте онлајн 24/7 со достава до дома #останидома.