Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Есенски попусти

Есенски попусти - Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Само вечерва 18:00-06:00

Само вечерва 18:00-06:00 - Дополнителни 10% попуст.

Дополнителни 10% попуст.

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Rovus Victor Vac Дополнителни филтри

Photo
Video
-52%

Двата заменски ХЕПА филтри за Rovus Victor Vac секогаш ќе ви се најдат кога ќе сакате да исчистите поголем неред. Без прекини, само заменете го нечистио филтер со чист и измијте го откако ќе завршите со употреба. Заштедете време и чистете со целосната моќ на Rovus Victor Vac.

Rovus Victor Vac Дополнителни филтри

Редовна цена: 890,00 ден.


Специјална цена: 429,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Не е на залиха во моментов. Ќе ве известиме за точно време на испорака.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Двата заменски ХЕПА филтри за Rovus Victor Vac секогаш ќе ви се најдат кога ќе сакате да исчистите поголем неред. Без прекини, само заменете го нечистио филтер со чист и измијте го откако ќе завршите со употреба. Заштедете време и чистете со целосната моќ на Rovus Victor Vac.

Дознајте повеќе
Детали за производот
Двата заменски ХЕПА филтри за Rovus Victor Vac секогаш ќе ви се најдат кога ќе сакате да исчистите поголем неред. Без прекини, само заменете го нечистио филтер со чист и измијте го откако ќе завршите со употреба. Заштедете време и чистете со целосната моќ на Rovus Victor Vac.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star