Нема производи во вашата кошничка.

Купи 1, Добиј 2!

Купи 1, Добиј 2! На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Black Friday распродажба

Black Friday распродажба! Заштедете до дури 70%.

Заштедете до дури 70%!

Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Rovus Ventus Smartair Plus Вентилатор

Photo
Video

Rovus Ventus Smartair е паметен вентилатор од новата генерација кој може да замени 5 уреди во твојот дом. Има широкоаголни осцилации, прилагодлив термостат, 12 брзини на дување и 3 начини на дување кои ќе ви гарантираат дека воздухот во домот да биде токму каков што сакате. Апаратот има и далечински управувач, тајмер и автоматско исклучување за максимална удобност и безбедност.

Rovus Ventus Smartair Plus Вентилатор
12.990,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Достапно на залиха. Време на испорака: 2 до 4 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Rovus Ventus Smartair е паметен вентилатор од новата генерација кој може да замени 5 уреди во твојот дом. Има широкоаголни осцилации, прилагодлив термостат, 12 брзини на дување и 3 начини на дување кои ќе ви гарантираат дека воздухот во домот да биде токму каков што сакате. Апаратот има и далечински управувач, тајмер и автоматско исклучување за максимална удобност и безбедност.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Модерен и паметен вентилатор, идеален за сечиј дом

Rovus Ventus Smartair е паметен вентилатор од новата генерација кој може да замени 5 уреди во твојот дом. Има широкоаголни осцилации, прилагодлив термостат, 12 брзини на дување и 3 начини на дување кои ќе ви гарантираат дека воздухот во домот да биде токму каков што сакате. Апаратот има и далечински управувач, тајмер и автоматско исклучување за максимална удобност и безбедност.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Нашите продавници се отворени.

Нарачувајте онлајн 24/7 со достава до дома #останидома.