Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Есенски попусти

Есенски попусти - Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Само вечерва 18:00-06:00

Само вечерва 18:00-06:00 - Дополнителни 10% попуст.

Дополнителни 10% попуст.

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Rovus Universal Сет крпи за чистење

Во моментот нема залиха
Photo
Video

Rovus универзалниот сет содржи две крпи од висококвалитетен микрофибер кои можат да се искористат за најразлични чистења. Можете да ги користите за чистење прозорци/огледала/ туш кабини, а другата за универзална употреба за сите типови површини. Крпите можат да се перат во машина и се совршени за користење во било кој дел од вашиот дом.

Rovus Universal Сет крпи за чистење
290,00 ден.
Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Rovus универзалниот сет содржи две крпи од висококвалитетен микрофибер кои можат да се искористат за најразлични чистења. Можете да ги користите за чистење прозорци/огледала/ туш кабини, а другата за универзална употреба за сите типови површини. Крпите можат да се перат во машина и се совршени за користење во било кој дел од вашиот дом.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Високо - квалитетни крпи за ефикасно чистење

Високо - квалитетниот микрофибер ги заробува нечистотиите и не остава траги на површината. Материјалот е мек и вам нема да ви бидат потребни дополнителни хемикалии за ефикасно чистење, што ги прави овие крпи идеални за оние кои патат од алергии.

Заштедете време и пари

Со Rovus сетот од крпи вие ќе заштедите на скапи средства за чистење како и на додатоци за една употреба. Овие крпи се перат во машина и можат долго да се користат.

Рецензии од купувачи 1 рецензии

5

1 рецензии

1 производ(и)

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Biljana

www.topshop.com.mk

Super
Mnogu se dobri gi imam kupeno zaedno koga si kupiv i dzoger a me iznenadi kolku ubavo brisat i cistat i ne ostavaat tragi. Gi peram vo masina i gi upotrebuvam bukvalno sekoj den. Plavata za staklo e zakon i za mazni povrsini.

1 производ(и)