Нема производи во вашата кошничка.

Купи 1, Добиј 2!

Купи 1, Добиј 2! На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Клуб 5* денови со најдобри понуди

Клуб 5* денови со најдобри понуди - Искористете ги попустите до 74% само сега!

Искористете ги попустите до 74% само сега!

 
[banner_timer]
 

Ultra Резервни филтри

Photo
Video
-71%

Rovus Ultra Резервни филтри се сет од 2 ХЕПА филтри за Rovus Ultra Правосмукалката. Филтрите можат да се мијат па затоа можете да ги користите подолго време. Дотрошените филтри потребно е да се заменат со цел да се задржи всмукувачката моќ на правосмукалката.

Ultra Резервни филтри

Редовна цена: 990,00 ден.


Специјална цена: 290,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Достапно на залиха. Време на испорака: 3 до 5 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Rovus Ultra Резервни филтри се сет од 2 ХЕПА филтри за Rovus Ultra Правосмукалката. Филтрите можат да се мијат па затоа можете да ги користите подолго време. Дотрошените филтри потребно е да се заменат со цел да се задржи всмукувачката моќ на правосмукалката.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Нови филтри за да ја задржите всмукувачката моќ

За сопствениците на Rovus Ultra Правосмукалката, нудиме резервни филтри со кои ќе ја вратите оригиналната всмукувачка моќ на вашата правосмукалка. Како и секоја друга машина, Ровус правосмукалките треба да се одржуваат за да ги задоволат вашите потреби. Кога ќе забележите дека вашата Rovus Ultra правосмукалка ја губи својата всмукувачка моќ, тогаш е време да ги замените филтрите.

За чист дом со чист воздух

Rovus Ultra Резервните филтри се сет од 2 ХЕПА Х13 филтри. Овие филтри се клучен дел од вашата правосмукалка кои ги задржуваат честичките прашина и алергените како полен, спори од мувла, чад, прашински грини и др.

ХЕПА филтри кои се мијат

Иако овие филтри можат да се мијат и повторно да се користат, ние ви препорачуваме да ги заменувате кога ќе се потрошат со цел да не ја изгубите всмукувачката моќ на правосмукалката. Со редовно менување на филтрите, го зголемувате траењето на вашата правосмукалка.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Нашите продавници се отворени.

Нарачувајте онлајн 24/7 со достава до дома #останидома.