Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Есенски попусти

Есенски попусти - Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Само вечерва 18:00-06:00

Само вечерва 18:00-06:00 - Дополнителни 10% попуст.

Дополнителни 10% попуст.

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Rovus Tsunami Сет додатоци

Photo
Video
-87%

Rovus Tsunami Сетот додатоци се користи во комбинација со Rovus Tsunami Правосмукалката со водена филтрација и ги содржи сите дополнителни алатки потребни за темелно чистење. Овој сет ќе ви ја олесни работата при чистење на тешко достапни места, деликатни површини и тврдокорни остатоци. Вклучува: четка за тапацирани површини, додаток со широк отвор, конектор, црево и прерамка за рамо.

Rovus Tsunami Сет додатоци

Редовна цена: 2.790,00 ден.


Специјална цена: 349,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Достапно на залиха. Време на испорака: 3 до 5 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Rovus Tsunami Сетот додатоци се користи во комбинација со Rovus Tsunami Правосмукалката со водена филтрација и ги содржи сите дополнителни алатки потребни за темелно чистење. Овој сет ќе ви ја олесни работата при чистење на тешко достапни места, деликатни површини и тврдокорни остатоци. Вклучува: четка за тапацирани површини, додаток со широк отвор, конектор, црево и прерамка за рамо.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Rovus Tsunami Сетот додатоци се користи во комбинација со Rovus Tsunami Правосмукалката со водена филтрација и ги содржи сите дополнителни алатки потребни за темелно чистење. Овој сет ќе ви ја олесни работата при чистење на тешко достапни места, деликатни површини и тврдокорни остатоци. Вклучува: четка за тапацирани површини, додаток со широк отвор, конектор, црево и прерамка за рамо.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star