Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Есенски попусти

Есенски попусти - Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Само вечерва 18:00-06:00

Само вечерва 18:00-06:00 - Дополнителни 10% попуст.

Дополнителни 10% попуст.

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Rovus Tsunami Правосмукалка

Photo
Video
-56%

Rovus Tsunami Правосмукалката со водена филтрација е едне од наједноставните апарати кои ќе ви помогнат да постигнете високо ниво на чистота. Има единствен систем со 5 филтри, благодарение на кои, само чист воздух ќе се врати назад во околината. Правосмукалката има литиумска батерија на полнење, која ќе ви го олесни чистењето на домот, мебелот или автомобилот.

Rovus Tsunami Правосмукалка

Редовна цена: 17.990,00 ден.


Специјална цена: 7.990,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Stock: 2
Достапно на залиха. Време на испорака: 3 до 5 работни дена.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Дополнителни информации
Кратко инфо

Rovus Tsunami Правосмукалката со водена филтрација е едне од наједноставните апарати кои ќе ви помогнат да постигнете високо ниво на чистота. Има единствен систем со 5 филтри, благодарение на кои, само чист воздух ќе се врати назад во околината. Правосмукалката има литиумска батерија на полнење, која ќе ви го олесни чистењето на домот, мебелот или автомобилот.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Единствена правосмукалка која ќе сакате да ја користите

Штом ќе почнете со чистење со оваа Tsunami Правосмукалка, никогаш повеќе нема да сакате да го чистите домот со нешто друго. Оваа правосмукалка има систем на филтрација со 5 филтри, кои отстрануваат 99,9% од честичките прашина, влакна од миленици, полен и други честички до 0,3 микрони, а нема никаков кабел кој ќе ви пречи во работата

Единствен систем со 5 филтри за прочистување на воздухот

Стандардните правосмукалки работат со ХЕПА филтрација, но не и Rovus Tsunami Правосмукалката. Таа има 5 филтри: вода, активен јаглен, мрежа, ХЕПА и филтрација со пена. Благодарение накомбинацијата на овие филтри се заробува сета нечистотија без таа да се врати назад во возухот. Лицата со алергии веќе нема да имаат проблеми

Нема кабел кој ќе ви пречи во работата

Оваа правосмукалка има моќен мотор од 18V. Работи на литиумска батерија која се полни, па затоа, лесно ќе маневрирате низ најтешките места во домот, без кабел кој ви пречи во работата. 

Беспрекорно чист под, мебел или автомобил

Практичноста на Tsunami Правосмукалката,не завршува тука. Со неа, ќе можете да ја чистите секоја површина во домот, благодарение на двата начини на користење. Како вертикална правосмукалка за класично чистење на подови и како рачна правосмукалка со која ќе можете да ги исчистите и најнедостапните места. Без кабел кој би можел да ве ограничи, чистењето ќе биде полесно од било кога. Сѐ што ви треба е да ја наполните со вода, да ја вклучите и да започнете со чистење.

Лесна за употреба и за чистење

Се сеќавате ли на постарите, гломазни и тешки правосмукалки? Сега, слободно можете да заборавите на нив, бидејќи чистењето со Tsunami правосмукалката не може да биде полесно. Има флексибилна основа која овозможува лесно манверирање и вртење, ротирачка четка за подови кои ќе ги собере и најмалите влакна и три лед светилки кои ќе ви помогнат да ги видите и најмалите трошки. Кога ќе завршите, само истурете ја водата и исплакнете го садот за вода под чешма и правосмукалката ќе биде спремна за наредното користење.

Дополнителни информации

Технички карактеристики:

 • Напон: 18V DC, 125W
 • Време на полнење на батеријата: 4-6 часа
 • Време на работа: 17мин во турбо режим, 40мин во еко режим
 • Бучава: 80 dB
 • Висина: 111см
 • Големина на четката: 26см
 • Капацитет на резервоарот: 1350мл
 • Капацитет на резервоарот за вода: 180мл
 • Капацитет како рачна правосмукалка: 450мл

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star