Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

CYBER MONDAY распродажба

CYBER MONDAY распродажба

Најголемите попустите важат и денес

-70%
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Попусти за ПЕТОК 13-ти

Дојде петок 13-ти, а со него и страшно добрите попусти.

Дојде петок 13-ти, а со него и страшно добрите попусти.

ДО
-70%
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Зимска акција

Зимовий розпродаж! - до -80%

-80%
 
[banner_timer]
 

Rovus Пегла за патување

Photo
Video

Rovus Пеглата за патување е лесна со модерен дизајн и прилагодлива рачка која овозможува едноставно да ја соберете и да ја понесете секаде со вас. Има моќност од 1000W и голем избор на прилагодувања како контрола на пареата, брзо загревање и регулација на температурата. Лесна и едноставна за чување, заштедува простор и со нејзина помош ќе изгледате одлично каде и да одите.

Rovus Пегла за патување
1.690,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Достапно на залиха. Време на испорака: 3 до 5 работни дена.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
Кратко инфо

Rovus Пеглата за патување е лесна со модерен дизајн и прилагодлива рачка која овозможува едноставно да ја соберете и да ја понесете секаде со вас. Има моќност од 1000W и голем избор на прилагодувања како контрола на пареата, брзо загревање и регулација на температурата. Лесна и едноставна за чување, заштедува простор и со нејзина помош ќе изгледате одлично каде и да одите.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Компактна, безбедна и едноставна за употреба

Оваа пегла има регулатор на пареа, рачка која едноставо се склопува, моќно испуштање на пареата и нелеплива керамичка подлога. Поради универзалната волтажа на која работи, таа е идеална за патувања.

Rovus Travel Iron

Пегла која ви ја олеснува работата

Нека вашата облека биде уредна кога патувате, без разлика дали се работи за бизнис или задоволство со практичната и корисна Rovus пегла за патување.

Има моќност од 1000W и голем избор на прилагодувања како контрола на пареата, брзо загревање и регулација на температурата.

 • Rovus Travel Iron

  Керамичка подлога која брзо се загрева и ја штити вашата облека од било какво оштетување.

 • Rovus Travel Iron

  Прилагодлива рачка која се собира за полесно складирање.

 • Rovus Travel Iron

  Систем на двојна волтажа - со притискање на едно копче е едноставна за користење на сите континенти. Одберете помеѓу 100V - 127V или 220V -240V за моќно пеглање секаде низ светот - нема потреба од трчање низ аеродромите или низ градовите во потрага по струен конвентор.

 • Rovus Travel Iron

  Променлива контрола на пареата ви овозможува да одберете помеѓу суво пеглање / пеглање на пареа / пеглање со млаз од пареа..

 • Rovus Travel Iron

  Копче за контрола на температурата овозможува безбедно пеглање речиси за секој вид на материјали.

 • Rovus Travel Iron

  Канистер за вода во рачката кој ви покажува кога треба да дополните вода во пеглата.

Екстра компактна за лесен транспорт и употреба

Rovus пеглата за патување е специјално дизајнирана за да биде екстра компактна за лесен транспорт и употреба.

Ќе ја обожавате рачката која се склопува, па така пеглата многу лесно ќе ја собере во вашиот куфер, а штом ќе ја отворите ќе имате удобна и цврста рачка за пеглање.

Rovus Travel Iron

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star