Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Есенски попусти

Есенски попусти - Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Само вечерва 18:00-06:00

Само вечерва 18:00-06:00 - Дополнителни 10% попуст.

Дополнителни 10% попуст.

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Tower Ceramic Heater Апарат за затоплување

Во моментот нема залиха
Photo
Video
-68%

Rovus Вертикалниот апарат за затоплување обезбедува моментално загревање, секаде и во било кое време. Има моќни елементи за загревање со моќност 2000W и прилагодлив термостат, за да можете да ја прилагодите топлината од 10 до 35°C. Неговата голема површина за загревање може да загрее и поголеми простории, додека напредните безбедносни функции овозможуваат оптимална безбедност.

Tower Ceramic Heater Апарат за затоплување

Редовна цена: 3.690,00 ден.


Специјална цена: 1.190,00 ден.

Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Rovus Вертикалниот апарат за затоплување обезбедува моментално загревање, секаде и во било кое време. Има моќни елементи за загревање со моќност 2000W и прилагодлив термостат, за да можете да ја прилагодите топлината од 10 до 35°C. Неговата голема површина за загревање може да загрее и поголеми простории, додека напредните безбедносни функции овозможуваат оптимална безбедност.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Моќно загревање, секаде и во било кое време

Имате поголем простор кој сакате да го загреете или едноставно сакате да уживате во повеќе топлина? Избегнете ги ниските температури и настинувањето за време на зимските денови со Rovus Вертикалниот апарат за загревање.

Со поголема површина која се загрева, широко распространета осцилација, далечински управувач и неверојатно силни елементи за загревање, овој апарат има моќност од 2000 W и ќе ви овозможи дополнителна топлина во вашата спална, дневна или другите соби во домот.

Rovus Tower Ceramic Heater

Широко распространета осцијалција

Овој апарат има широко распространета осцијацлија која овозможува да се загрее просторот побрзо. Вртењето од една на друга страна, овозмоожува рамномерно загревање и освежување на сите делови од собата, правејќи да се чувствувате затоплени за многу кратко време.

Rovus Tower Ceramic Heater

Поголем избор на температура

Rovus Вертикалниот апарат за загревање има дигитален дисплеј и дигитален термостат кој ви овозможува да ја контролирате температурата и лесно да изберете од 10 до неверојатно 35°C.

Дополлнително, можете да ги користите и 8-те тајмери кои ви овозможуваат да ја подесите температурата за ладење/греење како што сакате. Исто така, овој апарат нуди и опција за користење само на вентилаторот, со што ќе можете да ја освежите собата за време на потоплите денови.

Rovus Tower Ceramic Heater

Далечински управувач

Покрај другите предности кои ги нуди овој апарат, тој има и филтер за прашина што придонесува за почист воздух како и практичен далечински управувал.

Веќе не треба да станувате од вашиот кревет за да ја подесите температурата.

Rovus Tower Ceramic Heater

Напредни безбедносни карактеристики

За да можете да го користите овој уред без никакви грижи, тој има дополнителни безбедносни карактеристики.

Има заштита од паѓање и прегревање, па така, можете да уживате во играта со вашите деца или во друштвото на вашите пријатели, без грижа што би се случило ако апаратот падне или се прегрее, тој автоматски ќе се исклучи.

Rovus Tower Ceramic Heater
Технички карактеристики
Моќност 1100/2000 W

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star