Нема производи во вашата кошничка.

Купи 1, Добиј 2!

Купи 1, Добиј 2! На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Клуб 5* денови со најдобри понуди

Клуб 5* денови со најдобри понуди - Искористете ги попустите до 74% само сега!

Искористете ги попустите до 74% само сега!

 
[banner_timer]
 

Storm Vac Дополнителни филтри

Photo
Video

Комплет од два резервни HEPA филтри за правосмукалката Rovus Storm Vac. Едноставно заменете го нечистиот филтер со нов. Заштедете време и исчистете со помош на неверојатната моќ на Rovus Storm Vac.

Storm Vac Дополнителни филтри
490,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Достапно на залиха. Време на испорака: 3 до 5 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Комплет од два резервни HEPA филтри за правосмукалката Rovus Storm Vac. Едноставно заменете го нечистиот филтер со нов. Заштедете време и исчистете со помош на неверојатната моќ на Rovus Storm Vac.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Два резервни филтри за Rovus Storm Vac

Со дополнителните HEPA филтри, можете да го исчистите и најголемиот неред без да се намали всмукувачката моќ.    

  • 2 HEPA филтри кои се вадат и се мијат
  • Чистењето на филтрите помага да се намали губењето на всмукувачката моќ
  • Подготвени за употреба во секое време
  • Брз и ефикасно чистење без хемикалии
  • Еколошки  

Дом без алергени

HEPA филтрите кои се мијат ги заробуваат и најмалите честички како што се прашинските грини, мувлата и првутот од домашни миленичиња, и не дозволуваат тие да се вратат назад во воздухот. Кога чистите многу нечисти површини, филтрите побрзо се прљаат и се губи моќта на всмукување.  

За поефикасно и побрзо чистење

Со дополнителните HEPA филтри, вие ќе можете веднаш да го замените филтерот и да продолжите со чистењето без да губите време. Откако ќе завршите, едноставно зимијте ги под вода и можете повторно да ги користите.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Нашите продавници се отворени.

Нарачувајте онлајн 24/7 со достава до дома #останидома.