Нема производи во вашата кошничка.

Купи 1, Добиј 2!

Купи 1, Добиј 2! На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Луди зимски попусти

Луди зимски попусти - Кога ако не сега? Не ги пропуштајте попустите до дури 60%!

Кога ако не сега? Не ги пропуштајте попустите до дури 60%!

 
[banner_timer]
 

Rovus Rovus Storm Vac Правосмукалка и Spray Mop Џогер

Photo
Video

Rovus Storm Vac е правосмукалка дизајнирана за побрзо чистење на вашиот дом. Можете да ја менувате од исправена во рачна употреба со едноставен клик. Новиот Rovus Spray Mop - џогер со систем за распрсување ги знае сите тајни за вашиот дом да биде почист од кога и да е. Најдоброто од сè е тоа што ќе чистите без многу напор, ефикасно, ефективно и брзо.

Rovus Rovus Storm Vac Правосмукалка и Spray Mop Џогер
7.070,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Времето на достава е подолго од 2 месеци.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
Кратко инфо

Rovus Storm Vac е правосмукалка дизајнирана за побрзо чистење на вашиот дом. Можете да ја менувате од исправена во рачна употреба со едноставен клик. Новиот Rovus Spray Mop - џогер со систем за распрсување ги знае сите тајни за вашиот дом да биде почист од кога и да е. Најдоброто од сè е тоа што ќе чистите без многу напор, ефикасно, ефективно и брзо.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Комбинација на моќта на стандардните и рачните правосмукалки

Без оглед на тоа што треба да исчистите, дали станува збор за теписи или пак дрвени подови, плочки, или ѕидови, Rovus Storm Vac е одлична за вас. Таа ќе го олесни вашиот живот и начинот на кој го одржувате домот!

Rovus Storm Vac

Едноставна промена од редовна исправена правосмукалка и рачна правосмукалка

Со Rovus Storm Vac вие едноставно ќе го исчистите секој агол од вашиот дом. Доколку ја поставите во исправена положба, ќе ја искористите нејзината неверојатна моќ на всмукување за да исчистите трошки од подот, влакна како и прашина.

Со едноставен клик, можете да ја ослободите долгата рачка и Storm Vac брзо ќе се трансформира во рачна правосмукалка со која ќе можете да ги исчистите полиците или мебелот.

 • Rovus Storm Vac V2

  Исправена правосмукалка со тркала со која ќе ги соберете нечистотиите од сите подни површини.

 • Rovus Storm Vac V2

  Рачна правосмукалка, за чистење на мебел и завеси, наткасни, автомобили и друго.

Може да ротира 360°С и ги чисти и тешко достапните места

Дали сте уморни од наведнување и долгото триење за да го исчистите вашиот под? Новиот Rovus Spray Mop - џогерот со систем за распрсување ги знае сите тајни за вашиот дом да биде почист од кога и да е. Најдоброто од сè  е тоа што ќе чистите без многу напор, ефикасно, ефективно и брзо. Во комплетот добивате:

 • Основа која се врти 360°С.
 • резервоар за вода кој собира 350мл со мал дел за прскање, кој покрива голема површина.
 • Лесна рачка од алуминиум која може да се извади.
 • Подот брзо се суши и не остава траги на подот.

Делот за контрола на влажноста ја штити секоја површина

Специјалниот дел за распрснување ефективно ја контролира влажноста и спречува можни штети. Затоа Rovus Spray Mop- џогерот со систем за распрснување е идеален за чистење на секакви видови површини меѓу кои:

 • ламинат
 • линолеум
 • плочки
 • мермер

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Нашите продавници се отворени.

Нарачувајте онлајн 24/7 со достава до дома #останидома.