Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Есенски попусти

Есенски попусти - Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Само вечерва 18:00-06:00

Само вечерва 18:00-06:00 - Дополнителни 10% попуст.

Дополнителни 10% попуст.

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Rovus Steam Mop & Vacuum Правосмукалка 3во1

Во моментот нема залиха
Photo
Video
-87%

Моќна правосмукалка и ефикасен чиста на пареа - Rovus Steam Mop & Vacuum Cleaner 3in1 е сè што ви е потребно за да го одржите вашиот дом чист и пријатен за живеење. Овој иновативен чистач ги прави малите и големите задачи во чистењето да бидат помалку заморни, да ви одземаат помалку време а да бидат многу поефикасни.

Rovus Steam Mop & Vacuum Правосмукалка 3во1

Редовна цена: 12.990,00 ден.


Специјална цена: 1.690,00 ден.

Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Моќна правосмукалка и ефикасен чиста на пареа - Rovus Steam Mop & Vacuum Cleaner 3in1 е сè што ви е потребно за да го одржите вашиот дом чист и пријатен за живеење. Овој иновативен чистач ги прави малите и големите задачи во чистењето да бидат помалку заморни, да ви одземаат помалку време а да бидат многу поефикасни.

Дознајте повеќе
Детали за производот

3 одлични функции во 1 одличен апарат

Моќна функција за всмуквуање која ќе го исчисти домот од цела прашина, нечистотија и мало ѓубре, додека пареата ефикасно ќе ги исчисти и дезинфицира подовите и другите површини. Лесно можете да ја смените функцијата со притискање на едно копче. Или користете ги двете во исто време кога се справувате со тврдокорна нечистотија.

Одлична подвижност за полесно ракување

Можноста за маневерира до 360° го прави движењето во сите насоки лесно, со цел да ја исчистите нечистотијата во делови од домот. Овој лесен чистач е опремен со телескопска рачка со 2 практични куки за полесно чување на кабелот и сад кој е лесен за празнење.

Уништете ги бубачките во креветот, прашинските грини и алергените

Може и да го ослободите душекот и гарнитурата од прашински грини и бубачки со користење на супер жешката пареа на Rovus Steam Mop & Vacuum Cleaner 3in1. Тој ќе ги уништи вирусите и бактериите, обезбедувајќи ви здрава и безбедна околина за вашето семејство и миленици. Нема хемикалии кои ќе предизвикаат алергии или астма, бидејќи овој супер чистач е доволно моќен да ја заврши работата на целосно природен начин, само со вода.

Супер технологија која гарантира подобри резултати

Rovus Steam Mop & Vacuum Cleaner 3in1 чисти поефикасно од повеќето слични производи благодарение на неговаа иновативна технологија и дизајн. Може да произведе супер-жешка пареа на 140° C за само 30 секунди, тежи само 2,8кг и има ниска потрошувачка.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star