Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Есенски попусти

Есенски попусти - Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Само вечерва 18:00-06:00

Само вечерва 18:00-06:00 - Дополнителни 10% попуст.

Дополнителни 10% попуст.

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Rovus Spray Mop XL Дополнителни крпи

Во моментот нема залиха
Photo
Video
-86%

Двете резервни навлаки за Rovus џогерот со систем за распрснување со XL димензија секогаш може да се покажат како корисни кога ви е потребно да исчистите поголем неред или поголем простор. Без да ви го наруши темпото, едноставно заменете ги нечистите со чисти крпи и исчистете го нередот за рекордно време. Навлаките се соодветни за било каков тип на под. Тие можат да се перат во машина.

Rovus Spray Mop XL Дополнителни крпи

Редовна цена: 390,00 ден.


Специјална цена: 54,90 ден.

Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Двете резервни навлаки за Rovus џогерот со систем за распрснување со XL димензија секогаш може да се покажат како корисни кога ви е потребно да исчистите поголем неред или поголем простор. Без да ви го наруши темпото, едноставно заменете ги нечистите со чисти крпи и исчистете го нередот за рекордно време. Навлаките се соодветни за било каков тип на под. Тие можат да се перат во машина.

Дознајте повеќе
Детали за производот
Двете резервни навлаки за Rovus џогерот со систем за распрснување со XL димензија секогаш може да се покажат како корисни кога ви е потребно да исчистите поголем неред или поголем простор. Без да ви го наруши темпото, едноставно заменете ги нечистите со чисти крпи и исчистете го нередот за рекордно време. Навлаките се соодветни за било каков тип на под. Тие можат да се перат во машина.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star