Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

CYBER MONDAY распродажба

CYBER MONDAY распродажба

Најголемите попустите важат и денес

-70%
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Попусти за ПЕТОК 13-ти

Дојде петок 13-ти, а со него и страшно добрите попусти.

Дојде петок 13-ти, а со него и страшно добрите попусти.

ДО
-70%
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Зимска акција

Зимовий розпродаж! - до -80%

-80%
 
[banner_timer]
 
Во моментот нема залиха
Photo
Video

За едноставно и брзо чистење на сите видови површини. Сетот вклучува 1х крпа за мокра употреба, 1х крпа за тврдокорни нечистотии, 1х двострана ракавица. 

Rovus Universal Accessory Set
490,00 ден.
Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

За едноставно и брзо чистење на сите видови површини. Сетот вклучува 1х крпа за мокра употреба, 1х крпа за тврдокорни нечистотии, 1х двострана ракавица. 

Дознајте повеќе
Детали за производот
  • Двострана ракавица од едната страна ткаена за мокра употреба, а од другата со микрофибер + свила за тврдокорни дамки. 
  • Ефикасни за освежување и чистење на подот.
  • Универзално решение соодветно за сите видови на тврди површини.
  • Одговараат на Rovus џогерот со систем за распрснување.
Технички карактеристики
Материјал silk, микровлакна
Тежина 0,27kg

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star