Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Есенски попусти

Есенски попусти - Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Само вечерва 18:00-06:00

Само вечерва 18:00-06:00 - Дополнителни 10% попуст.

Дополнителни 10% попуст.

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Rovus Spray Mop & Sweeper Повеќенаменски чистач

Во моментот нема залиха
Photo
Video
-60%

Rovus Spray Mop & Sweeper е комбинација од џогер со систем за распрснување и метла во еден производ: можете да го користите како метла, џогер со прскалка за влажно чистење или пак за бришење прашина. Тој е совршен за секојдневните обврски како отстранување трошки, влакна од миленичиња, нечистотии, и други работи. Тој нуди безбедно и ефикасно чистење на повеќе површини.

Rovus Spray Mop & Sweeper Повеќенаменски чистач

Редовна цена: 2.980,00 ден.


Специјална цена: 1.190,00 ден.

Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
Кратко инфо

Rovus Spray Mop & Sweeper е комбинација од џогер со систем за распрснување и метла во еден производ: можете да го користите како метла, џогер со прскалка за влажно чистење или пак за бришење прашина. Тој е совршен за секојдневните обврски како отстранување трошки, влакна од миленичиња, нечистотии, и други работи. Тој нуди безбедно и ефикасно чистење на повеќе површини.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Уживајте во одржувањето на вашиот дом благодарение на оваа повеќенаменска алатка за чистење.

Со Rovus Spray Mop & Sweeper, иновативен повеќенаменски чистач со кој побрзо ќе го исчистите вашиот дом. Неговата тајна е во уникатниот дизајн кој ви овозможува да одберете помеѓу 3 различни начини на употреба во 1 производ:

 • Безжичен чистач
 • Џогер со систем за распрснување за мокро чистење
 • Џогер за суво чистење

Со него можете да ја зголемите ефикасноста во чистењето и едноставно да се префрлате помеѓу употребата на џогер или чистач за секој вид на подови, вклучувајќи и ламинат, дрво или плочки.

Rovus Spray Mop & Sweeper

Користете го како безжичен чистач за брзо да го исчистите секојдневниот неред

Со Rovus Spray Mop & Sweeper никогаш повеќе нема да мора да се мачите со кабелот. Едноставно бутнете го кон нередот и брзо и едноставно соберете го секојдневниот неред како што се трошките, житарките, пуканките и влакната од миленици. Овој производ има интегриран сад за нечистотии.

Rovus Spray Mop & Sweeper

Користете го џогерот со навлаката од микрофибер за брзо суво пребришување на прав или ефикасно мокро чистење на тврди подови

Прскалката обезбедува идеално распрскување со сосема доволна количина на влага за да ги исчистите подовите без да ги оштетите. Ротирањето за 180° овозможува да ги исчистите и најнедостапните места.

 • Rovus Spray Mop & Sweeper

  Користете го како алатка за брзо и ефикасно суво чистење

 • Rovus Spray Mop & Sweeper

  Користете го како џогер за мокро чистење на тврдокорни дамки како и течности

Микрофибер навлаката едноставно и брзо ја апсорбира секоја течност

Микрофибер навлаката за чистење се пере во машина. Таа апсорбира до 5х повеќе нечистотии од својата тежина.

Штом завршите со чистењето, едноставно извадете ја навлаката и ставете ја во машина за перење алишта.

Rovus Spray Mop & Sweeper

Компактен и лесен дизајн, едноставен за одржување

Rovus Spray Mop & Sweeper не работи на струја ниту пак на батерии. Тоа е рачна алатка за чистење за која ќе користите само обична вода.

 • Rovus Spray Mop & Sweeper

  Сад за нечистотии кој се чисти со само многу брзо и лесно.

 • Rovus Spray Mop & Sweeper

  Навлаката можете да ја исчистите од влакна и нечистотии со помош на четката за чистење.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star