Нема производи во вашата кошничка.

Ново Yellow Friday изненадување

Ново Yellow Friday изненадување - Само до недела! 10% дополнителен ПОПУСТ и БЕСПЛАТНА ДОСТАВА!

Само до недела! 10% дополнителен ПОПУСТ и БЕСПЛАТНА ДОСТАВА!

 
[banner_timer]
 

Rovus Spray Mop Plus Џогер

Photo
Video

Запознајте го Spray Mop Plus, надградена верзија од најпродавниот џогер, со продадени повеќе од 2 мил. парчиња. Ги има најдобрите карактеристики на оригиналниот џогер, додека истовремено, нуди многу повеќе, вграден додаток со сунѓер за совладување на најтврдокорните дамки. Одличен е за чистење на сите површини, вклучувајќи и дрвени подови, ламинат, плочки и др. Едноставно напрскајте и исчистете!

Rovus Spray Mop Plus Џогер
1.980,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Stock: 6
Достапно на залиха. Време на испорака: до 6 работни дена.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Дополнителни информации
Кратко инфо

Запознајте го Spray Mop Plus, надградена верзија од најпродавниот џогер, со продадени повеќе од 2 мил. парчиња. Ги има најдобрите карактеристики на оригиналниот џогер, додека истовремено, нуди многу повеќе, вграден додаток со сунѓер за совладување на најтврдокорните дамки. Одличен е за чистење на сите површини, вклучувајќи и дрвени подови, ламинат, плочки и др. Едноставно напрскајте и исчистете!

Дознајте повеќе
Детали за производот

Нашиот најпродаван џогер, стана уште подобар

Време е да кажете збогум на тешките, класични џогери и кофи со вода. Ви го претставуваме Rovus Spray mop Plus со вграден додаток со сунѓер - следна генерација на џогер за лесно чистење на домот!

Најдоброто од сé е тоа што... го прави чистењето лесно, ефикасно и брзо! Дури и тврдокорните дамки не претставуваат проблем за него, само испрскајте и џогирајте, тие ќе исчезнат за секунда!

Rovus Spray Mop Plus

Неговата тајна: вграден додаток со сунѓер кој овозможува премиум резултати

Сите знаеме колку некои дамки знаат да бидат напорни, ако не ги исчистите веднаш. И без разлика колку се трудите да ги исчистите, некогаш остануваат. Сега, можете да ги отстраните со новиот додаток со сунѓер и да ги исчистите со еден потег!

Со Rovus Spray Mop Plus можете да се ослободите од сета нечистотија или кал на влезото, да ги остраните истурените течности од кујната или да ги избришете дамките од тоалетот без да се виткате или да чистите рачно!

Rovus Spray Mop Plus

Користете го за ефикасно да ги исчистите сите подови

Подобрената прскалка овозможува оптимално распрскување на водата. Ова значи дека чистењето со Rovus Plus е целосно безбедно за сите површина, вклучувајќи:

 • Rovus Spray Mop Plus

  Дрвени подови

 • Rovus Spray Mop Plus

  Винил подови

 • Rovus Spray Mop Plus

  Ламинат

 • Rovus Spray Mop Plus

  Плочки

Микрофибер крпа која ефикасно ја чисти сета прашина

Rovus Spray mop plus ви овозможува уште поефикасно чистење со само едно поминување. Има крпа која се пере и вграден додаток со сунѓер кои нудат 3 начини на чистење:

 • Мокро џогирање
 • Суво бришење
 • Чистење на тврдокорни дамки

Не е потребна електрична енергија, само мала количина на вода. Крпата од микрофибер се пере, па така, ќе можете да ја користите повеќе пати.

Rovus Spray Mop Plus

Лесен џогер со одлична функционалност

Rovus Spray Mop Plus е лесен за манверирање со ротација од 360° степени,  па поради тоа, сите тешко достапни површини во домот, ќе ги исчистите со леснотија.

Дополнително, џогерот има лесна алуминиумска основа која нуди трајност и удобно користење. Нема повеќе тешко кови, дополнителни четки, само совршено чист дом!

Rovus Spray Mop Plus
Дополнителни информации

Сетот вклучува:

 • Rovus Spray Mop Plus
 • 1x крпа
 • 1x додаток со сунѓер
Rovus Spray Mop Plus

Рецензии од купувачи 1 рецензии

5

1 рецензии

1 производ(и)

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Irena

www.topshop.com.mk

Rovus Spray Mop Plus Џогер
Neverojatno kvaliteten I prekrasen proizvod. Toplo go preporacuvam

1 производ(и)