Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Rovus Eco Sanitizer Џогер

Photo
Video

Револуција во чистењето на домот со користење на електрицитет за да се разградат молекулите на водата и кујнската сол со цел да се произведе повеќенаменско средство за чистење. Чисти нечистотија, дезинфицира, ги отстранува непријатните мириси и елиминира до 99% од микробите, бактериите и вирусите. Користете го како стандарден вертикален џогер за подови или како шише со прскалка.

Rovus Eco Sanitizer Џогер
1.890,00 ден.
1.390,00 ден. Клуб 5*
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Достапно на залиха. Време на испорака: 3 до 5 работни дена.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Дополнителни информации
Кратко инфо

Револуција во чистењето на домот со користење на електрицитет за да се разградат молекулите на водата и кујнската сол со цел да се произведе повеќенаменско средство за чистење. Чисти нечистотија, дезинфицира, ги отстранува непријатните мириси и елиминира до 99% од микробите, бактериите и вирусите. Користете го како стандарден вертикален џогер за подови или како шише со прскалка.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Максимална моќ на чистење без купување хемикалии

Важно е да ја одржувате чистотијата на домот, но, средствата кои ги купуваме за чистење на домот најчесто содржат штетни хемикалии кои можат да ни наштетат на нас и на животната средина.

Сега можете да направите ваш моќен раствор за чистење со допир на едно копче, од обична вода и сол. Вашиот дом ќе го исчистите брзо и лесно со џогерот, заедно со шишето со прскалка кое се вади, за максимална моќ во чистењето.

Rovus Spray Mop Eco Sanitizer

Природен и лесен за користење

Едноставно додадете лажичка сол на водата во шишето и потоа вклучете го. Ниското ниво на електрицитет предизвикува молекулите на водата и солта да се раздвојат, формирајќи два моќни оксиданти.

NaOH ефикасно ја чисти нечистотијата. NClO има улога да ја дезинфицира и ослободи од непријатни мириси секоја површина со која ќе дојде во контакт, отстранувајќи 99% од микробите, бактериите и вирусите. Користете го во различна концентрација за да се справите со сите проблеми во чистењето, без да оставите штетни хемикалии позади вас.

 • 1
  Rovus Spray Mop Eco Sanitizer

  Наполнете го шишето со 425мл вода од чешма

 • 2
  Rovus Spray Mop Eco Sanitizer

  Додадете една или две лажички обична кујнска сол

 • 3
  Rovus Spray Mop Eco Sanitizer

  Вклучете го УСБ кабелот и притиснете го копчето за да го започнете процесот на електролиза.

Исчистете и дезинфицирајте го секој дел од домот

Користете го џогерот за брзи резултати на сите подни површини. Извадете го шишето и со истата моќ на чистење, исчистете ги останатите површини во домот.

 • Исчистете ја бањата, одводот, тоалетот и плочките.
 • Имајте блескаво чисти кујнски површини и шпорети.
 • Отстранете ги мирисите од готвење, пушење и миленици од воздухот
 • Дезинфицирајте ги обувките, спортската опрема, детските играчки и другите предмети кои не се перат.
 • Освежете ги теписите, гарнитурата, креветот на кучето со овој природен антибактериски спреј.
 • Rovus Spray Mop Eco Sanitizer

  Каде што се милениците

 • Rovus Spray Mop Eco Sanitizer

  Дезинфицира

 • Rovus Spray Mop Eco Sanitizer

  Отстранува мириси

Изработен со грижа за околината и финансиите

Eco Sanitizer ќе ви помогне да исчистите без скапи и штетни средства и детергенти.

Крпата се пере и може повторно да се користи со месеци.

Rovus Spray Mop Eco Sanitizer
Дополнителни информации

Сетот вклучува:

 • Џогер
 • Шише за мешање
 • Крпа за џогирање
 • Micro USB кабел 0,5м
 • Прскалка
 • Мерилка
Rovus Spray Mop Eco Sanitizer

Рецензии од купувачи 1 рецензии

5

1 рецензии

1 производ(и)

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Emche

www.topshop.com.mk

Predobro neshto
ODLICHNO!
SE isplati za sekoj denar!

1 производ(и)

Сите наши продавници се отворени!

Нарачајте онлајн со достава до дома #останидома