Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Есенски попусти

Есенски попусти - Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Само вечерва 18:00-06:00

Само вечерва 18:00-06:00 - Дополнителни 10% попуст.

Дополнителни 10% попуст.

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Rovus Spray Cleaner Сет крпи

Photo
Video

Со сетот крпи за Rovus Spray Cleaner секогашќе бидете подготвени за сите предизвици во чистењето. Особено се корисни кога треба да исчистите голем неред или поголеми површини, без да губите време да ги перете крпите. Сетот вклучува двострана крпа за влажно и суво користење и крпа за чистење прозорци. Совршено одговара на Rovus Spray Cleaner и Rovus Multi-cleaner.

Rovus Spray Cleaner Сет крпи
390,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Не е на залиха во моментов. Ќе ве известиме за точно време на испорака.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Со сетот крпи за Rovus Spray Cleaner секогашќе бидете подготвени за сите предизвици во чистењето. Особено се корисни кога треба да исчистите голем неред или поголеми површини, без да губите време да ги перете крпите. Сетот вклучува двострана крпа за влажно и суво користење и крпа за чистење прозорци. Совршено одговара на Rovus Spray Cleaner и Rovus Multi-cleaner.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Секој дел од вашиот дом нека биде чист

Со сетот крпи за Rovus Spray Cleaner секогаш ќе бидете подготвени за сите предизвици во чистењето. Особено се корисни кога треба да исчистите голем неред или поголеми површини, без да губите време да ги перете крпите. Сетот вклучува двострана крпа за влажно и суво користење и крпа за чистење прозорци. Совршено одговара на Rovus Spray Cleaner и Rovus Multi-cleaner.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star