Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

CYBER MONDAY распродажба

CYBER MONDAY распродажба

Најголемите попустите важат и денес

-70%
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Попусти за ПЕТОК 13-ти

Дојде петок 13-ти, а со него и страшно добрите попусти.

Дојде петок 13-ти, а со него и страшно добрите попусти.

ДО
-70%
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Зимска акција

Зимовий розпродаж! - до -80%

-80%
 
[banner_timer]
 

Rovus Spray Cleaner Повеќенаменски чистач

Photo
Video
-62%

Rovus Spray Cleaner го овозможува најлесниот начин секоја површина во вашиот дом да биде беспрекорно чиста! Тој се фокусира на 2 основни функции: џогер со систем за распрснување и чистач на прозорци со гумен додаток. Со својата хоризонтална и вертиклна функција за прскање, го прави чистењето интересно. Заштедете време, енергија и пари додека го одржувате домот да биде беспрекорно чист!

Rovus Spray Cleaner Повеќенаменски чистач

Редовна цена: 2.580,00 ден.


Специјална цена: 990,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Достапно на залиха. Време на испорака: 3 до 5 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Дополнителни информации
Кратко инфо

Rovus Spray Cleaner го овозможува најлесниот начин секоја површина во вашиот дом да биде беспрекорно чиста! Тој се фокусира на 2 основни функции: џогер со систем за распрснување и чистач на прозорци со гумен додаток. Со својата хоризонтална и вертиклна функција за прскање, го прави чистењето интересно. Заштедете време, енергија и пари додека го одржувате домот да биде беспрекорно чист!

Дознајте повеќе
Детали за производот

Идеален 2во1 додаток за чистење

Spray Cleaner не е само идеална алатка за чистење на подот, туку и за прозорите и огледалата - веќе нема да ви бидат потребни кофи со вода, крпи за чистење или пак скали за да достигнете и до горниот дел од прозорите.

Одржете ги вашите подови идеално чисти во секое време

Благодарение на навлаката со две страни, Rovus Spray Cleaner е одличен за брзо и ефикасно чистење на сите видови на подови во вашиот дом. Едната страна можете да ја користите за мокро чистење и потоа со другата страна исполирајте го подот. Исто така можете и двете страни да ги користите за ист вид на чистење на поголем простор со што ќе заштедите време и енергија.

Главата на чистачот ротира 360° што овозможува тој лесно да поминува врз сите видови на подни површини, достигнувајќи и до најтешкот достапните агли во вашиот дом. Навлаката за чистење се пере во машина.

Уживајте во погледот низ идеално чисти прозори

Rovus Spray Cleaner е одличен чистач на прозори и огледала благодарение на функцијата за хоризонтално и вертикално прскање. Долгата рачка ви овозможува да ги исчистите прозорите од горе до доле без да мора да се качувате на скала. Исто така, овој чистач можете да го користите и на други водоотпорни површини!

Дополнителни информации

Package contains

  • 1pc spray mop with double-sided cloth
  • 1pc window spray cleaner and squeegee attachment head

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star