Нема производи во вашата кошничка.

Ново Yellow Friday изненадување

Ново Yellow Friday изненадување - Само до недела! 10% дополнителен ПОПУСТ и БЕСПЛАТНА ДОСТАВА!

Само до недела! 10% дополнителен ПОПУСТ и БЕСПЛАТНА ДОСТАВА!

 
[banner_timer]
 

Rovus Sonic Чистач на подови и Rovus Nano Рачен апарат на пареа

Photo
Video
-21%

До беспрекорно чисти и хигиенски подови со помош на овој лесен и безжичен чистач кој користи микрофибер крпи кои осцилираат на висока фреквенција (имитирајќи рачно триење) со цел лесно да ја исчистите површината преку 1.000 пати во минута. Со Rovus Nano Рачниот апарат на пареа, искусете ефикасно длабинско чистење благодарение на Rovus Nano технологијата.

Rovus Sonic Чистач на подови и Rovus Nano Рачен апарат на пареа

Редовна цена: 12.580,00 ден.


Специјална цена: 9.990,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Достапно на залиха. Време на испорака: до 6 работни дена.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Дополнителни информации
Кратко инфо

До беспрекорно чисти и хигиенски подови со помош на овој лесен и безжичен чистач кој користи микрофибер крпи кои осцилираат на висока фреквенција (имитирајќи рачно триење) со цел лесно да ја исчистите површината преку 1.000 пати во минута. Со Rovus Nano Рачниот апарат на пареа, искусете ефикасно длабинско чистење благодарение на Rovus Nano технологијата.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Чистиот дом започнува од чисти подови

За да имате чист дом, треба да имате чисти подови, а за да спречите нечистотијата да се шири наоколу, најдобро е да ги одржувате подовите чисти со вода и чистач на подови. Сега, можете да ги имате резултатите кои ги посакувате, без неуредни кофи, валкани крпи и бескрајно триење. Тука е Rovus Sonic Чистачот на подови – брз и лесен начин до чисти подови во домот.

Rovus Sonic Mop
 • Rovus Sonic Mop

  Сонично чистење

 • Rovus Sonic Mop

  Долго време на работа

 • Rovus Sonic Mop

  Безжична работа

 • Rovus Sonic Mop

  Лесно се ракува

 • Rovus Sonic Mop

  Секаков вид подови

 • Rovus Sonic Mop

  Лесен

 • Rovus Sonic Mop

  Интегриран сад за вода

 • Rovus Sonic Mop

  Крпи за долготрајна употреба

Искусете ефикасно длабинско чистење со Rovus nano технологијата

Целосно природната моќ на пареата чисти и дезинфицира без употреба на штетни хемикалии.

 • Елиминира 99,9 % од бактериите и вирусите од различни површини и материјали
 • Чисти тврдокорни дамки, маснотија и нечистотија
 • Ги отстранува алергиите за помала иритација
 • Намалете ги непријатните мириси од милениците, од пушење и друго
Rovus Nano Hand Steamer

Nano технологија за поголема моќ со помалку труд

Rovus Nano Рачниот апарат на пареа има специјално дизајнирана коморо за пареа која паметно ја контролира температурата, притисокот и брзината на загреаната вода, за да можат молекулите на водата да се судираат едни со други додека не добијат нано големина. Овие ултра мали молекули можат да навлезат длабоко во површината која сакате да ја исчистите, сушејќи ја брзо и оставајќи ја чиста, дезинфицирана и безбедна.

Nano пареата (лево) споредена со обична пареа (десно) - Честичките на Nano пареата навлегуваат длабоко до микро ниво на материјалот

Дополнителни информации

Добивате:

Rovus Sonic Чистач на подови

 • 1x главна единица
 • 1х полнач
 • 1x сет крпи за чистење (2 пар.)
 • 1x упатство за употреба
 • 1x мерилка

Rovus Nano Рачен апарат на пареа

 • Апарат
 • Додаток за чистење / цевка
 • Округла четка
 • Додаток за текстил и дезинфекција
 • Крпа (за текстил)
 • Чашка за полнење вода
 • Упатство за употреба

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star