Нема производи во вашата кошничка.

Попусти за ПЕТОК 13-ти

Попусти за ПЕТОК 13-ти - Само денес! Дополнителни 13% ПОПУСТ во кошничка.

Само денес! Дополнителни 13% ПОПУСТ во кошничка.

-13%
 
[banner_timer]
 
Photo
Video
Заштедете простор и пари со овој паметен и повеќенаменски сет за чистење кој вклучува џогер, додаток со гума, микрофибер крпа, дополнителна рачка и кофа на собирање. Погрижете се за чистотијата во домот со сите потребни алатки, потоа, расклопете ги и тргнете ги настрана. Сетот е идеален за чистење на подови, прозорци, огледала, тврди површини и др.
Rovus Сет за чистење
2.690,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Stock: 1
Достапно на залиха. Време на испорака: до 7 работни дена.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Дополнителни информации
Кратко инфо
Заштедете простор и пари со овој паметен и повеќенаменски сет за чистење кој вклучува џогер, додаток со гума, микрофибер крпа, дополнителна рачка и кофа на собирање. Погрижете се за чистотијата во домот со сите потребни алатки, потоа, расклопете ги и тргнете ги настрана. Сетот е идеален за чистење на подови, прозорци, огледала, тврди површини и др.
Дознајте повеќе
Детали за производот

Совршеното решение за чистење на мали простори

Просторот е многу важен кога живеете во мал стан или патувате со камп приколка, бидејќи класичните кофи, џогери и алатки за чистење ви зафаќаат важен простор. Поради ова, Rovus ви нуди висококвалитетна моќ на чистење, во компактен сет, лесен за складирање, кој ќе ви помогне да ја одржите чистотијата на ниво, без да создавате дополнителен неред.

Rovus Cleaning Set

Одржувајте ги подовите, прозорците и другите тврди површини, блескаво чисти

Rovus Сетот за чистење е специјално дизајниран да ја заврши работата, бидејќи содржи сè што ви еп отребно за одржување на чистотата на подовите, прозорците и другите тврди површини.

Rovus Cleaning Set
 • Rovus Cleaning Set

  Микрофибер крпа, која се пере и овозможува повеќекратна употреба, може да се прикачи на џогерот или да се користи посебно за бришење прашина или нечистотии низ домот.

 • Rovus Cleaning Set

  Додаток со гума кој е совршен за прозорци, огледала и други тврди површини.

 • Rovus Cleaning Set

  Џогерот и додатокот со гума можат брзо и лесно да се прикачат на алуминиумската рачка од 124см, за полесно да го исчистите домот. Рачката, се расклопува на 4 делови за полесно складирање.

 • Rovus Cleaning Set

  Цврста, издржлива кофа која се собира и го комплетира сетот. Дизајнирана за употреба со џогерот, безбедно ја чува водата и може да се чува собрана кога не се користи.

Дополнителни информации

Сетот вклучува:

 • 1 голема кофа на собирање
 • Рамна глава за џогер
 • Микрофибер крпа
 • Додаток со гума 24см
 • 4-делна универзална алуминиумска рачка
Rovus Cleaning Set

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star