Нема производи во вашата кошничка.

Купи 1, Добиј 2!

Купи 1, Добиј 2! На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Black Friday распродажба

Black Friday распродажба! Заштедете до дури 70%.

Заштедете до дури 70%!

Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Rovus Poseidon Steam&Vac Plus Циклонска правосмукалка

Photo
Video
-44%

Rovus Poseidon Steam&Vac Plus е дизајниран врз основа на мислењата на купувачите со цел да ви овозможи длабинско чистење на вашиот дом. Циклонската правосмукалка ја чисти нечистотијата, додека чистењето со пареа ги чисти тврдокорните дамки и ги убива бактериите и микробите со користење само на вода. Рачната единица која сега се вади, ви овозможува да ги чистите и тешко достапните места.

Rovus Poseidon Steam&Vac Plus Циклонска правосмукалка

Редовна цена: 17.990,00 ден.


Специјална цена: 9.990,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Достапно на залиха. Време на испорака: до 6 работни дена.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Дополнителни информации
Кратко инфо

Rovus Poseidon Steam&Vac Plus е дизајниран врз основа на мислењата на купувачите со цел да ви овозможи длабинско чистење на вашиот дом. Циклонската правосмукалка ја чисти нечистотијата, додека чистењето со пареа ги чисти тврдокорните дамки и ги убива бактериите и микробите со користење само на вода. Рачната единица која сега се вади, ви овозможува да ги чистите и тешко достапните места.

Дознајте повеќе
Детали за производот

2 во 1 систем за максимални резултати

Rovus Poseidon Steam&Vac Plus е дизајниран врз основа на мислењата на купувачите со цел да ви овозможи длабинско чистење на вашиот дом.

 • Циклонската правосмукалка ја чисти нечистотијата, додека чистењето со пареа ги чисти тврдокорните дамки и ги убива бактериите и микробите со користење само на вода.
 • Рачната единица која сега се вади, ви овозможува да ги чистите и тешко достапните места.
Rovus Poseidon Steam&Vac Plus

Исчистете го подот брзо и лесно

Конечно можете во домот да го поедноставите и олесните чистењето и дезинфекцијата на сите видови подни површини. Апарат кој користи 1200 W вкупна моќност и 600 W моќност како правосмукалка.

Rovus Poseidon Steam&Vac Plus

Напреден систем на филтрација, со додатоци за лесно чистење

Опцијата за всмукување ни го скратува времето за секојдневно и постојано претходно поминување на подовите со разни видови правосмукалки пред да можеме да поминеме со џогер или крпа како досегашна секојдневна пракса. Во канистерот за собирање прав и остатоци се наоѓаат два хепа филтри што не дозволуваат повторно во воздухот да излезат или да се вратат дури ни најмал дел од честичките на прав. Лесен е за употреба и за одржување со само едно кликнување на копчето за ослободување на канистерот, промена на функцијата или пак исклучување.

 • Rovus Poseidon Steam&Vac Plus

  Конусна млазница

 • Rovus Poseidon Steam&Vac Plus

  Округла четка

 • Rovus Poseidon Steam&Vac Plus

  Подлога која се отстранува

Ви нудиме и Сет додатоци за Rovus Poseidon Steam&Vac Plus. Кликнете ТУКА!

Екстремно моќна со лесно ракување

Конечно можете во домот да го поедноставите и олесните чистењето и дезинфекцијата на сите видови подни површини. Апарат кој користи 1200 W вкупна моќност и 600 W моќност како правосмукалка.

Rovus Poseidon Steam&Vac Plus

Лесна за ракување

Паметен дизајн кој може да ротира 180°, со што може да исчистите и на најнедостапните места.

 • Rovus Poseidon Steam&Vac Plus

  Лесни маневрирање

 • Rovus Poseidon Steam&Vac Plus

  Лесна за транспорт

 • Rovus Poseidon Steam&Vac Plus

  Сад од 350 мл. кој се отстранува

Дополнителни информации

Сетот вклучува:

 • Повеќенаменски систем за чистењеt
 • Рачен апарат кој се отстранува
 • Пластична четка
 • Конусна млазница
 • Микрофибер крпа

Напон: 220-240 V ~
Фреквенција: 50-60 Hz
Вкупна моќност: 1200 W, правосмукалка: 600 W
Ниво на бучава: max 88 +/- 2 dBA

Rovus Poseidon Steam&Vac Plus

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Нашите продавници се отворени.

Нарачувајте онлајн 24/7 со достава до дома #останидома.