Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Есенски попусти

Есенски попусти - Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Само вечерва 18:00-06:00

Само вечерва 18:00-06:00 - Дополнителни 10% попуст.

Дополнителни 10% попуст.

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Poseidon Steam&Vac Сет додатоци

Photo
Video
-69%

Сетот додатоци за Rovus Poseidon Steam&Vac ќе го продолжи животниот век на вашиот апарат и ќе го направи да биде како нов. Сетот содржи 2 микрофибер крпи, 2 ХЕПА филтри 1 филтер за вода, кои ќе ја вратат оригиналната моќ на чистење. Сега, повторно ќе бидете подготвени за сите задачи во чистењето.

Poseidon Steam&Vac Сет додатоци

Редовна цена: 1.390,00 ден.


Специјална цена: 429,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Достапно на залиха. Време на испорака: 3 до 5 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Сетот додатоци за Rovus Poseidon Steam&Vac ќе го продолжи животниот век на вашиот апарат и ќе го направи да биде како нов. Сетот содржи 2 микрофибер крпи, 2 ХЕПА филтри 1 филтер за вода, кои ќе ја вратат оригиналната моќ на чистење. Сега, повторно ќе бидете подготвени за сите задачи во чистењето.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Задржете ја моќта на Rovus Poseidon

За сопствениците на Rovus Poseidon Steam&Vac, го имаме овој сет додатоци кои ќе ја вратат оригиналната моќа на апаратот. Како и секоја друга машина, Rovus апаратите за чистење треба да се одржуваат за да ги исполнуваат вашите потреби во чистењето. Кога ќе забележите дека вашата правосмукалка ја губи својата моќ, време е да ги замените филтрите.

Чисти филтри за чист дом

Сетот содржи 2 микрофибер крпи, 2 ХЕПА филтри и 1 филтер за вода. Филтерот за вода спречува создавање на бигор и го одржува протокот на вода, додека ХЕПА филтерот се грижи воздухот кој се испушта да биде чист. Чист филтер значи и одлична всмукувачка моќ на апаратот.

Дополнителни микрофибер крпи за најефикасно чистење

Микрофибер крпите се екстремно впивливи, трајни и секогаш при рака за секој неред. Со 2 крпи, конечно ќе можете да го исчистите целиот дом без да чекате чистите да се исушат по перењето.

Се препорачува редовно менување на двата филтри на Rovus Poseidon Steam&Vac бидејќи ова помага да се продолжи траењето на производот..

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star