Нема производи во вашата кошничка.

Купи 1, Добиј 2!

Купи 1, Добиј 2! На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Клуб 5* денови со најдобри понуди

Клуб 5* денови со најдобри понуди - Искористете ги попустите до 74% само сега!

Искористете ги попустите до 74% само сега!

 
[banner_timer]
 

Rovus Phantom Wet&Dry Vacuum Повеќенаменски чистач

Photo
Video

Повеќенаменски систем за чистење со 1. 200 W мотор и 200 аир вати усисна моќ кој е единствен во однос на корисноста, практичноста и можностите кои ги нуди како апарат. Можноста да замениме неколку различни видови на правосмукалки и апарати наменети за освежување и чистење на сите видови на површини за влажно и суво чистење во само 1 апарат е новина во начинот на одржување на хигиената во домот.

Rovus Phantom Wet&Dry Vacuum Повеќенаменски чистач
17.990,00 ден.
14.990,00 ден. Клуб 5*
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Stock: 1
Достапно на залиха. Време на испорака: 3 до 5 работни дена.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Дополнителни информации
Кратко инфо

Повеќенаменски систем за чистење со 1. 200 W мотор и 200 аир вати усисна моќ кој е единствен во однос на корисноста, практичноста и можностите кои ги нуди како апарат. Можноста да замениме неколку различни видови на правосмукалки и апарати наменети за освежување и чистење на сите видови на површини за влажно и суво чистење во само 1 апарат е новина во начинот на одржување на хигиената во домот.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Еден чистач на пареа кој ги замнеува сите останати

Повеќенаменски систем за чистење со 1200W мотор и 200 аир вати усисна моќ кој е единствен во однос на корисноста,практичноста и можностите кои ги нуди како апарат:

 • Суво вакумирање и водена филтрација
 • Суво вакумирање со торба за нечистотија
 • Вакумирање на течности
 • Влажно чистење теписи, софи, гарнитури, седишта од автомобил со употреба на канистерот со шампон.
 • Прочистување на воздух

Можноста да замениме неколку различни видови на правосмукалки и апарати наменети за освежување и чистење на сите видови на површини за влажно и суво чистење во само 1 апарат е новина во начинот на одржување на хигиената во домот.

Rovus Phantom Wet and Dry Vacuum

Водена филтрација за почист дом

Cекојдневната опција за суво чистење можеме едноставно да ја замениме со влажна филтрација која во одредени случаи е многу по ефикасна и поедноставна во задржувањето на непотребните и штетни честички кои ги има насекаде околу нас во просторот.

Rovus Phantom Wet and Dry Vacuum

Лесно чистење на насобраната прашина

Со овој апарат добивате можност за суво чистење на површините со што целата прашина или ѓубре се задржува во практична кеса која има повеќенаменска функција и може да се тресе и да се употребува повеќе пати. Со тоа не ослободува од трошок за редовна набавка на кеси за одржување.

Rovus Phantom Wet and Dry Vacuum

Брзо и ефикасно ги чисти сите истурени течности

Следната важна опција на овој апарат е тоа што можеме да го користиме во случаи кога имаме потреба да одзатнеме или испразниме одредени површини наполнети со вода или други видови на течности со капацитет од 6 до 10 литри. Или едноставно да собереме истурена чаша сок, млеко, супа или слични течни остатоци на секакви видови површини.

Rovus Phantom Wet and Dry Vacuum

Чисти текстилни површини со употреба на додаток за шампон

Најважниот додаток во овој комплет е опцијата за влажно поминување и освежување на вашите теписи, теписони и секаков вид на тапациран мебел. Едноставно ставете специјално средство за одржување на материјали или теписи кои не пенат во резервоарот од апаратот и поминете ги сите површини кои сакате да ги освежите. Веднаш ке забележите разлика во однос на мирисот и бојата на третираниот дел со апаратот. Канистерот на делот за шампон е 6 литри.

Rovus Phantom Wet and Dry Vacuum

Чист воздух без несакни мириси

Опцијата да се користи овој апарат како ароматизер, освежувач и навлажнувач на просторот го прави уште по важен и интересен во одност на неговата повеќенаменска корисност. Само со едноставно капнување на омилениот мирис или парфем на специјалните додатоци во канистерот ќе го освежите вашиот дом за само неколку минути.

Rovus Phantom Wet and Dry Vacuum
Дополнителни информации

Сетот се состои од:

 • 1 x Phantom Vac Повеќенаменски чистач
 • Четка за под
 • 2 додатоци со различна големина
 • Млазница
 • Четка во облик на буквата T
 • Кеса за нечистотии
Rovus Phantom Wet and Dry Vacuum

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Нашите продавници се отворени.

Нарачувајте онлајн 24/7 со достава до дома #останидома.