Нема производи во вашата кошничка.

Попусти за ПЕТОК 13-ти

Попусти за ПЕТОК 13-ти - Само денес! Дополнителни 13% ПОПУСТ во кошничка.

Само денес! Дополнителни 13% ПОПУСТ во кошничка.

-13%
 
[banner_timer]
 

Rovus Pest Repeller Апарат против инсекти 3 пар

Photo
Video

Држете ги штетниците, од инсекти до глодари, подалеку од вашиот имот, без употреба на отрови или гласни звуци. Rovus Апаратот против инсекти емитува промменлии ултрасонични бранови кои го нарушуваат нервниот систем на ваквите животни и создава невидлива заштитна мрежа околу простор од 50м2, која го штити вашиот дом. Само вклучете го во штекер и опуштете се.

Искористете дополнителни 10% ПОПУСТ во кошничка, само до 31.03.
Понудата важи уште
Rovus Pest Repeller Апарат против инсекти 3 пар
1.290,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Достапно на залиха. Време на испорака: до 7 работни дена.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
Кратко инфо

Држете ги штетниците, од инсекти до глодари, подалеку од вашиот имот, без употреба на отрови или гласни звуци. Rovus Апаратот против инсекти емитува промменлии ултрасонични бранови кои го нарушуваат нервниот систем на ваквите животни и создава невидлива заштитна мрежа околу простор од 50м2, која го штити вашиот дом. Само вклучете го во штекер и опуштете се.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Кажете збогум на штетниците

Мравки, пајаци, бубачки, лебарки, глувци и стаорци можат да ги посетат дури и најчистите домови, предизвикувајќи вознемиреност, дури и болести. Традиционалните мерки против штетници користат гласни звуци, отрови или стапици кои можат да бидат опасни за вашите миленици или семејство и оставаат неред со кој ќе морате да се справите. Сега, вашиот дом може да биде безбеден од штетници, на чист, лесен и безбеден начин, со Rovus Апаратот против инсекти.

Rovus Pest Repeller

Моќни ултрасонични бранови

Овој практичен апарат против инсекти ја користи моќта на променливите ултрасонични бранови наместени на специјален опсег на фреквенции за да влијаат на мозокот и нервниот систем на штетниците. Ова функционира на начин што апаратот емитува дезориентирачки пулс на фреквенција од 22-65 kHz. Се менува автоматски и е многу ефикасна во борбата со штетниците и ги држи подалеку од секоја соба во која ќе одлучите да го користите апаратот. Тивко и без опасност за семејеството или милениците.

Rovus Pest Repeller
 • Rovus Pest Repeller

  Работи 24/7

 • Rovus Pest Repeller

  Без гласни звуци

 • Rovus Pest Repeller

  Без штетници

Само приклучете го и заборавате на несаканите посетители

Едноставно вклучете го Rovus Апаратот против инсекти во штекер и тој ќе почне да работи, чувајќи го домот безбеден од несакани гости 25 часа на ден, 7 дена во неделата. Без врева и неред за кој ќе треба да се грижите, можете безбедно да го ставите во кујната, дневната соба, спалната соба, гаражата, таванот или кој било друг простор кој би сакале да го заштитите од инсекти или глодари. Ставете неколку во домот или однесете едно во вашата викендичка, бидејќи еден апарат покрива простор до 50м2.

Rovus Pest Repeller
 • Rovus Pest Repeller

  Тивок, не произведува звук

 • Rovus Pest Repeller

  Лесна инсталација

 • Rovus Pest Repeller

  Безбеден

Проверете дали вашиот дом е заштитен

Иако секој апарат покрива простор до 50м2, ултразвучните бранови не можат да патуваат преку ѕидови или други цврсти објекти. За да бидете сигурни дека секој дел од вашиот дом е заштитен, овој сет е составен од 3 апарати. Ставете по еден во секоја соба која сакате да ја заштитите од штетници - едноставно, безболно и безбедно.

Rovus Pest Repeller

Добивате

 • 3x апарати против инсекти
 • 1x упатство за употреба
Rovus Pest Repeller

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star