Нема производи во вашата кошничка.

Попусти за ПЕТОК 13-ти

Попусти за ПЕТОК 13-ти - Само денес! Дополнителни 13% ПОПУСТ во кошничка.

Само денес! Дополнителни 13% ПОПУСТ во кошничка.

-13%
 
[banner_timer]
 

Rovus Nano Smart Навлажнувач на воздух

Photo
Video

Одржувајте ја удобноста во домот или канцеларијата, како и опуштената атмосфера за поздраво дишење и намалена иритација на кожата. Со сензор кој ја детектира влажноста на воздухот во просторијата, ЛЕД екран, контроли на допир и поврзувањето со апликацијата ќе имате целосна контрола. Вашиот воздух ќе биде чист, благодарение на ХЕПА Х13 филтерот кој има до 99,95% ефикасност. Големиот сад за вода е идеален за целодневна употреба.

Rovus Nano Smart Навлажнувач на воздух
9.990,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Достапно на залиха. Време на испорака: до 7 работни дена.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
Кратко инфо

Одржувајте ја удобноста во домот или канцеларијата, како и опуштената атмосфера за поздраво дишење и намалена иритација на кожата. Со сензор кој ја детектира влажноста на воздухот во просторијата, ЛЕД екран, контроли на допир и поврзувањето со апликацијата ќе имате целосна контрола. Вашиот воздух ќе биде чист, благодарение на ХЕПА Х13 филтерот кој има до 99,95% ефикасност. Големиот сад за вода е идеален за целодневна употреба.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Почист, поздрав воздух со помалку иритации

Греењето и ладењето на домот во кои уживаме можат да ги направат температурите попријатни, но, по цена на посув воздух кој може да ни го отежни животот на сите. Rovus Nano Smart Навлажнувачот на воздух додава влага во воздухот за да спречи сувост која може да предизвика иритации и да ги остари кожата, очите, белите дробови, носот, грлото и усните и да ја ги влоши алергиите. Дизајниран е за лесна употреба и е совршен за поголема удобност во секоја соба во домот.

Rovus Nano Smart Humidifier

Премиум филтрација за максимална хигиена и безбедност

Подобрениот Rovus Nano Smart Навлажнувач за воздух е дизајниран за поголема удобност, достапна со допир на копче. ХЕПА Х13 филтерот може да ги зароби дури и најситните нано честички со 99,95% ефикасно, со цел воздухот кој се испушта од навлажнувачот да биде чист, безбеден и без иритации.

Rovus Nano Smart Humidifier
 • Rovus Nano Smart Humidifier

  Паметна контрола

 • Rovus Nano Smart Humidifier

  ХЕПА Х13 филтер

 • Rovus Nano Smart Humidifier

  ЛЕД екран

 • Rovus Nano Smart Humidifier

  Избор на ниво на влажност

 • Rovus Nano Smart Humidifier

  Автоматско исклучување

 • Rovus Nano Smart Humidifier

  Сад за вода од 4л

 • Rovus Nano Smart Humidifier

  2 брзини на дување

 • Rovus Nano Smart Humidifier

  Сензор за влажност

Лесен за употреба и целосно прилагодлив

Навлажнувачот е опремен со ЛЕД екран и копчиња на допир кои го олеснуваат прилагодувањето на работата на уредот. Прилагодете ја посакуваната влажност од 30% до 80%, изберете јачина на дување. Овој навлажнувачот е специјално дизајниран да можете лесно да ги замените филтрите и да го одржувате во топ форма. Сето ова можете да го направите со користење на телефонот и апликацијата.

Rovus Nano Smart Humidifier

Доволно голем за повеќето соби

Навлажувачот за воздух е идеален за употреба во простории без вентилација, дома или во канцеларија. Има голем сад за вода од 4л, кој ви овозможува постојана работа од 15 часа. Моќното испуштање на пареа работи со 260мл на час и системот е соодветен за простории до 30мк2. Особено е идеален за во детски и спални соби и може да ги олесни симптомите на кашлање или затнат нос поради настинка.

Rovus Nano Smart Humidifier

Пакувањето вклучува:

 • 1x главна единица со Х13 филтер
 • 1x упатство за употреба
Rovus Nano Smart Humidifier

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star