Нема производи во вашата кошничка.

Купи 1, Добиј 2!

Купи 1, Добиј 2! На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Клуб 5* денови со најдобри понуди

Клуб 5* денови со најдобри понуди - Искористете ги попустите до 74% само сега!

Искористете ги попустите до 74% само сега!

 
[banner_timer]
 
Во моментот нема залиха
Photo
Video

Овој Сет додатоци вклучува 2 различни микрофибер подлоги, дизајнирани за да одговараат на Rovus Nano Чистачот на подови. Тие се неверојатно впивливи, се перат и се користат повеќе пати. Сетот вклучува 2 подлоги за рамни површини и 1 подлога за теписи, овозможувајќи лесно да се справите со секаков неред.

Nano Сет додадоци
590,00 ден.
Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Овој Сет додатоци вклучува 2 различни микрофибер подлоги, дизајнирани за да одговараат на Rovus Nano Чистачот на подови. Тие се неверојатно впивливи, се перат и се користат повеќе пати. Сетот вклучува 2 подлоги за рамни површини и 1 подлога за теписи, овозможувајќи лесно да се справите со секаков неред.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Сетот додатоци за Rovus Nano Чистачот на подови е незаменлив додаток на вашиот чистач. Сетот вклучува дополнителни микрофибер подлоги, односно, крпе, кои се дизајнирани лесно да ги исчистат дамките, да ги освежат теписит,заедно со други површини, правејќи го чистењето лесно како песна.

Микрофибер подлогите се неверојатно впивливи, се перат и се користат повеќе пати. Сетот вклучува 2 различни видови микрофибер подлоги:

  • 2 подлоги за рамни површини
  • 1 подлога за теписи

Овој се додатоци заедно со чистачот на подови, ќе ви овозможи да го направите вашиот дом безбеден од бактерии за вашите деца. Одлично решение кој ќе ви заштеди пари.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Нашите продавници се отворени.

Нарачувајте онлајн 24/7 со достава до дома #останидома.