Нема производи во вашата кошничка.

Магија околу нас

Магија околу нас - Израдувајте ги најблиските со најмагичниот подарок за овие празници.

Израдувајте ги најблиските со најмагичниот подарок за овие празници.

 
[banner_timer]
 

Rovus Сет за џогирање за Nano Роботската правосмукалка

Photo
Video

Зголемете ја моќта на чистењето на вашата Rovus Nano Роботска правосмукалка со овој сет додатоци кои ја претвораат во правосмукалка која истовремено и џогира. Комплетно чистење, 3во1 функционалност со кои вашите подови ќе бидат исчистени додека вие работите, играте или спиете. Овој сет вклучува 2во1 сад за вода и прашина кој лесно се прикачува и две долготрајни микрофибер крпи.

Rovus Сет за џогирање за Nano Роботската правосмукалка
2.190,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Производот пристигнува наскоро. Доставата се очекува во месец: декември 2022
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Зголемете ја моќта на чистењето на вашата Rovus Nano Роботска правосмукалка со овој сет додатоци кои ја претвораат во правосмукалка која истовремено и џогира. Комплетно чистење, 3во1 функционалност со кои вашите подови ќе бидат исчистени додека вие работите, играте или спиете. Овој сет вклучува 2во1 сад за вода и прашина кој лесно се прикачува и две долготрајни микрофибер крпи.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Надградете ја вашата Rovus Nano Роботска правосмукалка со функција за џогирање

Веќе знаете дека Rovus Nano Роботската правосмукалка е моќен домашен асистен кој автоматски ги чисти подовите со помош на напредна ласерска детекција и технологија за мапирање на подовите, во комбинација со ХЕПА Х13 филтер за чисти подови и воздух чист од нечистотија, алергени и полен. Сега, можете брзо и лесно да додадете функција џогирање на вашата роботска правосмукалка.

Rovus Nano Robotic Vac Mopping Set

2-во-1 сад за максимална употреба

Сега, можете да додадете џогирање на редовниот распоред на чистење на вашата роботска правосмукалка, само со менување на оригиналниот сад за прашина со овој специјално дизајниран 2-во-1 сад. Едниот дел од садот е за собирање на вообичаената нечистотија и прашина, додека другиот дел содржи 230мл вода со која вашите подови ќе бидат уште почисти. Лесен е за полнење и празнење, со доволно капацитет за да ги исчисти сите соби во вашиот дом, без потреба од скапи и потрошливи ќеси.

Rovus Nano Robotic Vac Mopping Set

Микрофибер крпи за собирање на нечистотијата

Овој сет вклучува и две микрофибер крпи кои се перат и повторно се користат. Лесно се местат, се лизгаат на вашите подови и ја собираат маснотијата и нечистотијата која не може да се собере со правосмукалка.

Rovus Nano Robotic Vac Mopping Set

Всмукување и џогирање во исто време

Паметниот дизајн на сетот за џогирање значи дека вашата Rovus Nano Роботска правосмукалка може автоматски да ги чисти и да ги џогира подните површини, со целата практичност на системот за далечинска контрола. Уживајте во чист дом без да треба да носите тешки правосмукалка, непрактични џогери или кофи полни со вода.

Rovus Nano Robotic Vac Mopping Set

Сетот вклучува:

  • 1x 2во1 сад за вода и прашина
  • 2x микрофибер крпи
Rovus Nano Robotic Vac Mopping Set

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Последен прегледан производ

Последен прегледан производ