Нема производи во вашата кошничка.

Попусти за ПЕТОК 13-ти

Попусти за ПЕТОК 13-ти - Само денес! Дополнителни 13% ПОПУСТ во кошничка.

Само денес! Дополнителни 13% ПОПУСТ во кошничка.

-13%
 
[banner_timer]
 

Rovus Nano Рачна правосмукалка

Photo
Video
Outlet

Целоснота нова Rovus Nano Рачна правосмукалка е ултра лесна правосмукалка со циклонски мотор кој ви нуди 12 kPa моќ на всмукување. Долготрајната батерија, дизајнот без ќеси и повеќенаменските додатоци ќе ви овозможат брзо и лесно да го исчистите домот, таму каде што класичните правосмукалки не можат да стигнат. Совршена за ќошеви, кујнски површини, мебел, гаражи, тавани, автомобили и многу повеќе.

Rovus Nano Рачна правосмукалка
4.990,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Достапно на залиха. Време на испорака: до 7 работни дена.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
Кратко инфо

Целоснота нова Rovus Nano Рачна правосмукалка е ултра лесна правосмукалка со циклонски мотор кој ви нуди 12 kPa моќ на всмукување. Долготрајната батерија, дизајнот без ќеси и повеќенаменските додатоци ќе ви овозможат брзо и лесно да го исчистите домот, таму каде што класичните правосмукалки не можат да стигнат. Совршена за ќошеви, кујнски површини, мебел, гаражи, тавани, автомобили и многу повеќе.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Лесно, практично и брзо

Сите понекогаш сме несмасни и затоа често се наоѓаат трошки на креветот или подот. Со оваа правосмукалка можете брзо да ги исчистите трошките од подот, автомобилот, да ја исчистите прашината од полиците, влакната од милениците од тепихот или нередот кој децата го направија кога си играат со песокот.

Уживајте во флексибилноста и брзината на оваа рачна правосмукалка, која е специјално дизајнирана да биде пренослива и моќна, иако тежи само 0,77кг!

Моќно всмукување и ефикасно филтрирање за почист воздух

Срцето на рачната правосмукалка е трајниот, циклонски мотор кој брзо и лесно ја всмукува прашината, нечистотијата, влакната и остатоците во проѕирниот сад за прашина од 150мл, за да можете да видите сѐ што сте собрале и кога е полн. Дополнувањето со ХЕПА филтер, кој има 99,95% ефикасност при филтрирањето, ќе ви овозможи чист воздух да се испушта од правосмукалката. И филтерот и садот за прашина се вадат и може да се мијат со вода и повторно да се користат.

Rovus Nano Hand Vac
 • Rovus Nano Hand Vac

  Безжична

 • Rovus Nano Hand Vac

  ХЕПА 13 филтрирање

 • Rovus Nano Hand Vac

  Ги всмукува влакната од милениците

 • Rovus Nano Hand Vac

  Лесна (0,77 кг)

Безжичен дизајн кој ви овозможува да ја понесете секаде

Вградената литиумска батерија може да работи до 25 минути, за да можете да ја понесете секаде, олеснувајќи го чистењето на подовите и сите други површини. Идеална е за сопственици на мачки и кучиња, кои се мачат со влакната од милениците.

Rovus Nano Hand Vac

Лесна за употреба, со додатоци кои ќе ви бидат од корист

Два нивоа на всмукување, со максимална можност до 12 kPa, за да можете лесно да се справите со сите нереди, големи или мали. Компактниот и стилски дизајн ви овозможува лесно да ја складирате правосмукалката во нејзиниот држач. Главната единица доаѓа со повеќенаменски додатоци со кои лесно ќе ги исчистите тешко достапните места.

Rovus Nano Hand Vac
 • Rovus Nano Hand Vac
 • Rovus Nano Hand Vac
 • Rovus Nano Hand Vac
 • Rovus Nano Hand Vac

Сетот вклучува:

 • 1x главна единица со ХЕПА 13 филтер
 • 1x вградена батерија
 • 1x база за полнење
 • 1x мала четкаh
 • 1x додаток за тесни отвори
 • 1x упатство за употреба
Rovus Nano Hand Vac

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star