Нема производи во вашата кошничка.

Купи 1, Добиј 2!

Купи 1, Добиј 2! На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Луди зимски попусти

Луди зимски попусти - Кога ако не сега? Не ги пропуштајте попустите до дури 60%!

Кога ако не сега? Не ги пропуштајте попустите до дури 60%!

 
[banner_timer]
 

Rovus Сет додатоци за Nano Рачен апарат на пареа

Photo
Video
Rovus Nano Рачниот апарат на пареа ја носи моќта на нано пареата во вашиот дом со цел брзо и лесно да се справите со нечистотијата, маснотиите, бактериите, вирусите и алергените. Овој 6-делен сет додатоци можете да го користите за прозорци, огледала, плочки, текстил, облека, скара и многу повеќе. Овозможете му на вашето семејство, почист, поздрав дом со природната моќ на нано пареата.
Rovus Сет додатоци за Nano Рачен апарат на пареа
990,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Достапно на залиха. Време на испорака: до 6 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо
Rovus Nano Рачниот апарат на пареа ја носи моќта на нано пареата во вашиот дом со цел брзо и лесно да се справите со нечистотијата, маснотиите, бактериите, вирусите и алергените. Овој 6-делен сет додатоци можете да го користите за прозорци, огледала, плочки, текстил, облека, скара и многу повеќе. Овозможете му на вашето семејство, почист, поздрав дом со природната моќ на нано пареата.
Дознајте повеќе
Детали за производот

Длабинско чистење на домот, со природната моќ на пареата

Rovus Nano Рачниот апарат на пареа е брз и ефикасен начин да имате беспрекорно чист дом, со него ќе ја отстраните нечистотијата и маснотиите, ќе ги уништите бактериите и вирусите и ќе се ослободите од мирисите  и дамките, само со обична вода!

 

Додатоци кои го прават чистењето полесно

Овој 6-делен сет додатоци ја зголемува употребата на рачниот апарат и ви носи поголема моќ за чистење и дезинфицирање на домот.

  • Додаток за тешко достапни места
  • Додаток специјално дизајниран за прозорци, стакло и плочки, оставајќи ги беспрекорно чисти и блескави
  • Мала округла пластична четка за нежно триење на дамките
  • Мала округла метална четка за тврдокрни дамки, маснотии и нечистотии – идеална за кујната, бањата и скарата
  • Две крпи за чистење и освежување на облеката, за отстранување набори, мириси и дамки

Со овие додатоци ќе ја користите моќта на пареата во домот, за побрзо и полесно справување со секојдневните задачи, без штетни и скапи хемикалии.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Нашите продавници се отворени.

Нарачувајте онлајн 24/7 со достава до дома #останидома.