Нема производи во вашата кошничка.

Cyber Monday со БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Cyber Monday со БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

 
[banner_timer]
 

Rovus Nano Plus Чистач на подови и пакет додатоци

Во моментот нема залиха
Photo
Video

Новиот и подобрен Rovus Nano Plus Чистач на подови е иновативен чистач на пареа за користење на сите подни површини, теписи и материјали кои можат да издржат пареа до 120°C. Дополнително добивате сет практични додатоци кој вклучува глава во форма на триаголник за тесни ќошеви и лизгач за теписи, две триаголни микрофибер крпи за чистење на ќошевите во домот и уште две дополнителни микрофибер крпи.

Rovus Nano Plus Чистач на подови и пакет додатоци
8.060,00 ден.
Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Новиот и подобрен Rovus Nano Plus Чистач на подови е иновативен чистач на пареа за користење на сите подни површини, теписи и материјали кои можат да издржат пареа до 120°C. Дополнително добивате сет практични додатоци кој вклучува глава во форма на триаголник за тесни ќошеви и лизгач за теписи, две триаголни микрофибер крпи за чистење на ќошевите во домот и уште две дополнителни микрофибер крпи.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Длабинско чистење, со пареа

Новиот и подобрен Rovus Nano Plus Чистач на подови ја користи целосната моќ на пареата со нано технологија за да го исчисти вашиот дом. Со допир на едно копче, можете брзо и ефикасно да му овозможите на вашето семејство почиста, поздрава средина само со обична вода. Можете да ги дезинфицирате подовите, да ги освежите теписите, душеците или други рамни површини со текстил кои можат да ја издржат пареата со висока температура.

Rovus Nano Floor Steamer Plus

Нано технологија за поголема моќ со помалку труд

Rovus Nano Plus Чистачот на пареа има комора за пареа која паметно ја контролира температурата, притисокот и брзината на загреаната вода со цел молекулите да се судираат едни со други додека не добијат нано големина. Овие ултра мали молекули, потоа, можат да навлезат подлабоко во површината која сакате да ја исчистите, оставајќи ги суви, чисти, дезинфицирани и безбедно, без токсични остатоци.

Достигнете ги ќошевите и тешко достапните места

Целосно искористете ја моќта на овој апарат, со помош на сетот додатоци кој вклучува два додатоци за брзо, ефикасно и безбедно чистење на домот со помош на пареата.

  • Rovus Nano Floor Steamer Plus Accessory Set

    Глава за чистачот во форма на триаголник со кој ќе ги исчистите најтешко достапните места и ќошевите, без употреба не хемикалии. Идеален е за кујни, бањи и гаражи.

  • Rovus Nano Floor Steamer Plus Accessory Set

    Лизгач за теписи во форма на триаголник со кој лесно ќе ги дезинфицирате и освежите теписите, каучите, душеците и материјалите, отстранувајќи ги дамките и мирисите од сите површини кои можат да издржат пареа на температура од 120°C.

Резервни крпи за секогаш да сте подготвени

Додатокот во форма на триаголник ќе ви овозможи да ја искористите пареата на висока температура да ги исчистите ќошевите и тешко достапните места нз домот. Сега, секогаш ќе бидете подготвени за акција со овие две резервни микрофибер крпи со кои ќе исчистите дамките од подовите, ќе ги дезинфицирате и отстраните непријатните мириси и ќе се ослободите од непријатните мириси. Крпите се перат и повторно се користат, одличен додаток на вашата колекција за чистење.

Rovus Nano Floor Steamer Plus Triangle Cloths

Микрофибер крпи кои повторно и повторно ќе ги користите

Сетот вклучува две висококвалитетни микрофибер крпи со висока моќ на впивање, специјално дизајнирани за да одговараат на Rovus Nano Plus Чистачот на подови. Крпите се перат и повторно може да се користат, за да заштедите пари. Тие се совршен за подни површини, теписи, душеци и  многу повеќе. Практичен додаток на вашата колекција за чистење.

Rovus Nano Floor Steamer Plus Cloths

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star