Нема производи во вашата кошничка.

Black Friday во лето

Black Friday во лето - Жешко е, затоа нашите цени се топат!

Жешко е, затоа нашите цени се топат!

-75%
 
 
[banner_timer]
 

Rovus Nano Чистач на подови и Storm Vac Правосмукалка

Photo
Video

Дезинфицирајте ја и исчистете ја секоја површина во вашиот дом благодарение на најновата НАНО технологија со Rovus Nano чистачот на подови. Rovus Storm Vac е правосмукалка дизајнирана за побрзо чистење на вашиот дом. Можете да ја менувате од исправена во рачна употреба со едноставен клик.

Rovus Nano Чистач на подови и Storm Vac Правосмукалка
9.970,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Не е на залиха во моментот. Ќе биде на залиха за најмалку 2 недели.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Дезинфицирајте ја и исчистете ја секоја површина во вашиот дом благодарение на најновата НАНО технологија со Rovus Nano чистачот на подови. Rovus Storm Vac е правосмукалка дизајнирана за побрзо чистење на вашиот дом. Можете да ја менувате од исправена во рачна употреба со едноставен клик.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Rovus Nano Чистач на подови

Rovus Nano чистачот на пареа е нов концепт на ефикасна моќ на чистење. Со иновативната Нано технологија тој создава постојана моќна пареа со Нано честички и квалитетни негативни јони.

Негативните јони, исто така познати како Витамини во воздухот, ефикасно ги отстрануваат грините и алергените од вашиот дом на 100% безбеден и еколошки начин. Во комбинација со моќта на пареата која дезинфицира и високата моќ на апсорпција на микрофибер навлаката, овој чистач обезбедува максимална ефикасност при секоја употреба!

Rovus Nano Floor Steamer

Тајната е во иновативната патентирана технологија

Тајната на Rovus Nano чистачот на пареа е во патентираната комора. Со контрола на температурата, притисокот и брзината, молекулите на водата се удираат една во друга се додека не се намалат до Нано димензија. Овој процес создава триење кое генерира голема количина на негативни јони .

Rovus Storm Vac Правосмукалка

Без оглед на тоа што треба да исчистите, дали станува збор за теписи или пак дрвени подови, плочки, или ѕидови, Rovus Storm Vac е одлична за вас. Таа ќе го олесни вашиот живот и начинот на кој го одржувате домот!

Rovus Storm Vac

Едноставна промена од редовна исправена правосмукалка и рачна правосмукалка

Со Rovus Storm Vac вие едноставно ќе го исчистите секој агол од вашиот дом. Доколку ја поставите во исправена положба, ќе ја искористите нејзината неверојатна моќ на всмукување за да исчистите трошки од подот, влакна како и прашина.

Со едноставен клик, можете да ја ослободите долгата рачка и Storm Vac брзо ќе се трансформира во рачна правосмукалка со која ќе можете да ги исчистите полиците или мебелот.

  • Rovus Storm Vac V2

    Исправена правосмукалка со тркала со која ќе ги соберете нечистотиите од сите подни површини.

  • Rovus Storm Vac V2

    Рачна правосмукалка, за чистење на мебел и завеси, наткасни, автомобили и друго.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Нашите продавници се отворени.

Нарачувајте онлајн 24/7 со достава до дома #останидома.